Mobilyanız Modalife’sa Kuşkuya Yer Yok

Sahip olduğu yaklaşık 20 yıllık deneyimle sıfırdan başlayıp tüm Türkiye’ye ulaşabilmeyi sağlamak gerçek bir başarı öyküsünün başlangıcı sayılabilir herhalde
Bu haber 2016-12-03 18:08:12 eklenmiş ve 638 kez görüntülenmiştir.

Sahip olduğu yaklaşık 20 yıllık deneyimle sıfırdan başlayıp tüm Türkiye’ye ulaşabilmeyi sağlamak gerçek bir başarı öyküsünün başlangıcı sayılabilir herhalde. İşte bu Modalife’ın mobilyacılık sektöründeki geçmişinin de özeti niteliğindedir. Bu başarıdan sonra geriye bunların nedenlerini konuşmak ve bu nedenleri sürdürüp başarıyı katlamak kalmaktadır. Modalife, müşterisine başka aracı bir muhatap göstermemektedir öncelikle. Modalife'ta fabrikadan satış yaptığı mağazalarına, buradan kuruluma gelen çalışanlarına kadar her süreçte Modalife çalışanlarından başka hiç kimseyle muhatap olmazsınız. Bunun bir artısı Modalife, ürünün kalitesine verdiği sözü çok daha kesin bir şekilde yerine getirebilmektedir. Böylece buradan almak istediğiniz bir mobilya ürününden kuşkulanmanız gerekmez. Eğer olur da istenmeyen bir durum, üründe bir hata olursa da bunun sorumluluğunu alıp doğrudan çözmek Modalife için hayati önem teşkil etmektedir.

 

Modalife’ın kendi çalışanlarından başka hiçbir firma ya da kişiyi araya katmaması kalitede yükselmeye sebep olduğu gibi fiyatta da indirim yaratmaktadır çünkü raya başka aracı girmemesi, aracıların kâr etme gibi durumları olmaması müşteriye indirim olarak yansıtılmaktadır. İşte Modalife’ın ucuz ve kaliteli ürünlerinin sırrı da buradan gelmektedir. Fakat elbette bir mobilyanın alınabilir olması için yalnızca bunlar da yetmemektedir. Şıklık, yani göze hitap edebilmesi de çok önemlidir çünkü insanlar bu ürünleri yıllarca kullanacak ve evlerinde geçireceklerin vakitten kaynaklı olarak ömürlerinin büyük kısmını bu eşyalarla birlikte dolduracaklardır. Hem şıklık hem de rahatlığı aynı anda kollayan tasarımcılara sahip olan Modalife, koltuk takımı veya oturma odası ve yemek odası takımı gibi ürünleri rahat edebileceği ve gözüne de hitap edebilecek bir şekilde müşterilerine sunabilmektedir.

 

Sahip olduğu tasarımlarla Avrupa standartlarını yakalamış olan Modalife’ın önündeki hedef, bu ürünlerle dünyaya da açılmaktır. Kullandığınız ürünlerden örneğin yatak odası takımının hem yerel hem evrensel çizgiler taşıyabilmesi de bunun bir habercisi niteliğindedir. Modalife, hem kişiye özel tasarımlar yapmakta hem de tasarımcıların yüksek zevki sonucu ortaya çıkan modern ve klasik ürünleri siz müşterileriyle paylaşmaktadır. Bu noktada tasarımcıları da dahil tüm çalışanlarıyla bir aile gibi olup Modalife’ın bu başarısında herkesin payı olduğunu da tüm çalışanlarına hissettirmektedir. Bunun önemi, daha hevesli çalışanlar ve ortaya çıkan ürünün de bu huzurlu çalışma ortamından nasibini alabiliyor olmasıdır.

 

 

Satış sonrası hizmetleriyle de güveninizi boşa çıkarmayacak olan Modalife, herhangi bir sorunla karşılaşan müşterisini asla yalnız bırakmaz. Aldığınız kanepe takımı, oturma grubu ya da yemek odası takımından memnun kalmazsanız, Modalife sorunun ne olduğunu tespit eder etmez bunun çözüme kavuşması için elinden geleni anında yapar. Böylece satış sonrasında da kendinizi terk edilmiş hissetmezsiniz. Ayrıca tüm ürünlerde 2 yıl garanti mevcuttur. Modalife, kendi hatasından kaynaklı herhangi bir sorunu 2 yıl içerisinde sorgusuz çözeceğini garanti eder. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Diğer Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞININ, İSTİSNASIZ, TÜM ÖNDE GELENLERİ, TÜRKİYE'DEKİ DARBEYE KARŞI İLK 15 SAATTE TAVIR ALMADILAR. BUNUN SEBEBİ NEDİR?
1- NEMALANDIKLARINDAN... BEKLE-GÖR POLİTİKASINI İZLEDİLER.
2- NEMALANDIKLARINDAN... KRAL ÖLDÜ...YAŞASIN YENİ KRAL... DEMEYİ ÇOK ARZULADIKLARINDAN.
3- CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'dan HOŞLANMADIKLARI İÇİN.
4- BAŞKONSOLOS ALİ RİZA AKINCI'dan O YÖNDE TELKİN ALDIKLARI İÇİN
5- TAMAMI FETÖ İLE İRTİBATLI OLDUĞU İÇİN
Trakya'nın Sesi
© Copyright 2013 Trakyanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Gündem
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Türkiye
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
Yunanistan
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
Ελληνικά
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
Batı Trakya
Gümülcine
İskeçe
Gümülcine Müftülüğü
İskeçe Müftülüğü