Maltepe Arçelik servisi

1955 yılındaki kuruluş aşamasından günümüze kadar her geçen gün ilerleme kaydeden Arçelik
Bu haber 2016-12-12 17:01:32 eklenmiş ve 770 kez görüntülenmiştir.

1955 yılındaki kuruluş aşamasından günümüze kadar her geçen gün ilerleme kaydeden Arçelik, Maltepe Arçelik servisi ile verdiği teknik servis hizmeti ile de günümüzde müşteri ilişkililerinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Ülkemizin gurur kaynaklarından olan marka ekonomiye olan katkısının yanında kullanıcıların hayatlarındaki pratik dokunuşlar ile de vazgeçilmez ürünler üretmeye devam ediyor.

Türkiye ile birlikte Çin, Rusya ve Romanya’da da üretim tesisleri bulunan, 100’ün üzerindeki ülkede pazarlama ve dağıtım ağına sahip olan Arçelik, dünya çapında her geçen gün tanınması ve büyümesinin yanında Maltepe Arçelik Servisi gibi kaliteli hizmet veren teknik servis ağı ile de alanında öncülük etmeye devam ediyor. Teknik servis konusunda verdiği hizmet ile rakiplerini geride bırakan firma, müşteri memnuniyetini esas alması, uygun fiyat politikası uyguluyor olması, yedek parçaların garantili olması ve hızlı hizmet veriyor olması ile pek çok rakibi ile arasını açıyor. Kaliteli teknik servis hizmeti almak için firma ile telefon irtibatına geçmeniz yeterli. Öncelikle müşteri temsilcisi telefonda sorunun ne olduğunu detaylı sorular sorarak netleştirecek sonrasında alanında uzman personeli ile sorunun kısa sürede çözümünü sağlayacaktır.

Fikirtepe Arçelik Servisi

Beyaz eşya günümüzde olmazsa olmaz dediğimiz dayanıklı tüketim malları arasında gösteriliyor. Gelişen teknoloji ile evlerimizde bulaşık ya da çamaşır makinelerinin olmaması düşünülemez. Özellikle ülkemizde genellikle düğün dönemlerinde alınan ve kaliteli ürün tercihi yapılan beyaz eşya da kullanıcıların önem gösterdiği bir diğer konu da teknik servis hizmetleri oluyor. Fikirtepe Arçelik servisi, Arçelik markasını tercih eden müşterilerin memnun olması için özveri ile çalışan, güler yüzlü ve anlayışlı personeli ile her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle dönemsel kullanımlarda çok önemli olan klima ve kombi gibi ürünlerin bakım ve tamiratı konusunda titizlikle hareket eden firma, aynı gün içerisinde çağrılara cevap vermesi ve müşterilerin talepleri doğrultusunda tamirat sürecini işletmesi ile rakiplerinden bir adım ileride olmayı başarıyor. Günlük hayatta insanlara zaman kazandıran beyaz eşyalar konusunda titizlikle çalışan servis çalışanları müşteri memnuniyeti için özverili bir şekilde hizmet vermeye devam ediyorlar.

Sancaktepe Arçelik Servisi

 

Bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve eğitimli teknik servis sorumluları ile Sancaktepe Arçelik Servisi, Arçelik markasına yakışan bir servis hizmeti sunmaya devam ediyor.  Servis, tüm ekibi ile koordine çalışarak müşterinin mağduriyetini gidermek için, tüm bilgi birikimi ve deneyimini kullanarak hizmet veriyor. En kaliteli servis hizmetine sahip olmak için servis ile telefon irtibatına geçmeniz yeterli, ilk etapta telefonda deneyimli müşteri temsilcileri problemli ürün hakkında detaylı bilgi alacak, sonrasında en kısa sürede teknik servis sorumluları gönderilecek ve problem çözülecektir. Teknik personel müşteri ekonomisini ve memnuniyetini baz alarak verdiği uygun fiyatlar ile pek çok müşterinin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Servis yedek parçaların kısa sürede temini ve garantili olması ile rakiplerine fark atmayı başarıyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Diğer Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞININ, İSTİSNASIZ, TÜM ÖNDE GELENLERİ, TÜRKİYE'DEKİ DARBEYE KARŞI İLK 15 SAATTE TAVIR ALMADILAR. BUNUN SEBEBİ NEDİR?
1- NEMALANDIKLARINDAN... BEKLE-GÖR POLİTİKASINI İZLEDİLER.
2- NEMALANDIKLARINDAN... KRAL ÖLDÜ...YAŞASIN YENİ KRAL... DEMEYİ ÇOK ARZULADIKLARINDAN.
3- CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'dan HOŞLANMADIKLARI İÇİN.
4- BAŞKONSOLOS ALİ RİZA AKINCI'dan O YÖNDE TELKİN ALDIKLARI İÇİN
5- TAMAMI FETÖ İLE İRTİBATLI OLDUĞU İÇİN
Trakya'nın Sesi
© Copyright 2013 Trakyanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Gündem
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Türkiye
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
Yunanistan
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
Ελληνικά
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
Batı Trakya
Gümülcine
İskeçe
Gümülcine Müftülüğü
İskeçe Müftülüğü