İstanbul’da Uygun Fiyata ve Garantili Bosch Servisi Hizmeti

Sağladığı çeşitli imkanlar ile önemli bir kaliteye sahip olan kurumsal firmamız İstanbul Bosch servisi
Bu haber 2017-04-17 15:24:45 eklenmiş ve 341 kez görüntülenmiştir.

Sağladığı çeşitli imkanlar ile önemli bir kaliteye sahip olan kurumsal firmamız İstanbul Bosch servisi( http://www.boschservisistanbul.net ) olarak hizmet sunmaktadır. Gerek hız gerekse profesyonellik anlayışına sahip olan firmamızla iletişim kurulması hizmet alımı için yeterli olmaktadır. Sabah vakitlerinde yapılan kayıt işlemlerinde hizmet sunumu aynı gün içinde gerçekleşmektedir. Bosch markalı beyaz eşyalar başta olmak üzere küçük ev aletleri, klima, dondurucu gibi birçok makinenin hasarı ve problemi kısa süre içinde tespit edilmektedir. Tamir, onarım ve bakım işlemleri de uzman ekiplerimiz tarafından aynı gün içinde yapılmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir bekleme süresi söz konusu olmadığı gibi, parça değişim işlemleri bile hemen yapılabilmektedir.

Alanında tecrübeli kişilerden oluşan ekiplerimiz araç ile kısa süre içinde gelerek evde tamir işlemlerinde bulunmaktadır. Bununla birlikte yapılacak işlemlerin öncesinde bozulmuş olan makinenin açılmaması önem arz etmektedir. Bilindiği gibi teknolojik birçok parçaya sahip olan elektrikli makinelerin bilgi eksikliğine sahip kişiler tarafından bakılması son derece hatalı bir işlem olmaktadır. Başta makinenin performansı olmak üzere birçok etkenin olumsuz yönde etkileneceği işlemlerde bulunmak mümkündür. Bundan dolayı uzman ekiplerimiz gelmeden makinenin açılmaması tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte yapılacak işlemler ile problemin giderilmesi de kısa bir süre almaktadır. Yeni parça kullanımı da çoğu zaman mümkün olabilmektedir. Eskimiş ya da hasar almış parçaların değiştirilmesi sağlandıktan sonra garantisi yapılmaktadır. Çok daha uzun ömürlü olan yedek parçalarımız aynı zamanda performansın da yükselmesini sağlamaktadır. Ümraniye Bosch servisi olarak oldukça geniş bir alanda hizmet sunan firmamız çalışanları aynı zamanda makinelerin bakımlarını da yapmaktadır.

 

Böylelikle herhangi bir şekilde aynı problemin oluşmasının önüne geçilmesinin yanı sıra, performansı ya da çalışmasını doğrudan etkileyecek unsurlarda ortadan kaldırılmaktadır. Üsküdar Bosch servisi olarak sunulan hizmetlerimiz firmamız tarafından garanti altına alındığı gibi, klima gibi makinelerin bakımları da periyodik bir düzen içinde ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Diğer Bilim-Teknoloji haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞININ, İSTİSNASIZ, TÜM ÖNDE GELENLERİ, TÜRKİYE'DEKİ DARBEYE KARŞI İLK 15 SAATTE TAVIR ALMADILAR. BUNUN SEBEBİ NEDİR?
1- NEMALANDIKLARINDAN... BEKLE-GÖR POLİTİKASINI İZLEDİLER.
2- NEMALANDIKLARINDAN... KRAL ÖLDÜ...YAŞASIN YENİ KRAL... DEMEYİ ÇOK ARZULADIKLARINDAN.
3- CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'dan HOŞLANMADIKLARI İÇİN.
4- BAŞKONSOLOS ALİ RİZA AKINCI'dan O YÖNDE TELKİN ALDIKLARI İÇİN
5- TAMAMI FETÖ İLE İRTİBATLI OLDUĞU İÇİN
Trakya'nın Sesi
© Copyright 2013 Trakyanın Sesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Gündem
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Türkiye
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
Yunanistan
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
Ελληνικά
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
Batı Trakya
Gümülcine
İskeçe
Gümülcine Müftülüğü
İskeçe Müftülüğü