Advert

Çamaşır Makinesinin Altından Su Kaçırması Sorunu

Çamaşır Makinesinin Altından Su Kaçırması Sorunu
Çamaşır Makinesinin Altından Su Kaçırması Sorunu
Bu içerik 1783 kez okundu.

Çamaşır makinelerinin alt kısmından su gelmesi problemi, en sık karşılaşılan ‘mekanik’ kaynaklı arızalanmaların başında gelmektedir. Çamaşır makinesinin yıkama işlemi sırasında veya sonunda meydana gelebilen bu soruna yönelik olarak profesyonel Örnek Mahallesi Arçelik Servisi hizmetlerine başvurulması gerekliliği bulunmaktadır. Çamaşır makinesinin alt kısmından su kaçırması probleminin 4 olasılığı bulunur. Bu olasılıklar bölge genelinde her zaman hazır durumda olan tam teşekküllü gezici servis araçları tarafından en hızlı şekilde müdahaleler çerçevesinde kontrol edilerek, makinenin alt kısmından su kaçırması problemine yol açan ana husus belirlenebilmektedir.

 

Buna göre alanında uzman ve deneyim sahibi olan Çekmeköy Arçelik Servisi teknik personelleri tarafından ilk olarak çamaşır makinesinin su giriş hortumu veya tahliye hortumu yerinden çıkmış ya da patlamış veya hortumun bağlantı kelepçeleri gevşemiş olması olasılıkları değerlendirilerek, gerekli kontroller yerinde gerçekleştirilir. Eğer hortumların problemi gevşeme ya da yerinden çıkma ise hemen düzeltilerek, sorun giderilirken, eğer hortumlarda tahribat söz konusu ise yenisi ile değişimleri uygulanarak, sorun giderilir. İkincil olarak çamaşır makinesinin kapı körüklü contasında delinme meydana gelmiş olması olasılığıdır ki bu durumda kapı körüklü contası değiştirilerek, sorun çözülür. Bunun dışında çamaşır makinesi kazanında delinme meydana gelmiş olabilir ki bu durumda da kazan değişimi gerçekleştirilerek, sorun çözülebilir.

 

Çamaşır makinesinde söz konusu su kaçırma problemine ilişkin olarak rezistansın yerinden oynamış olması olasılığı değerlendirilir. Sancaktepe Arçelik Servisi uzmanları rezistans yani ısıtıcı parçasını kontrol ederek, yerinden çıkmış ya da gevşemiş ise problemini hemen düzelterek, makinenin alt kısmından su kaçırması sorununun ortadan kaldırılmasını sağlar. Çamaşır makinelerindeki su kaçırma problemine ilişkin olarak yapılan kontroller sırasında değişimi gereklilik teşkil eden parçaların değişiminde de kaliteli hizmet anlayışının en ekonomik şekilde tüketiciye sunulabilmesi hedefi çerçevesinde sadece orijinal ‘Arçelik yedek parça’ ürünlerinin kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Çamaşır Makinesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atina'da olaylı 'Makedonya' gösterisi
Atina'da olaylı 'Makedonya' gösterisi
İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesi’nde encümen heyeti seçimleri yapılacak!
İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesi’nde encümen heyeti seçimleri yapılacak!