Pınar Şems 2018 Koleksiyonu

Pınar Şems 2018 Koleksiyonu
Pınar Şems 2018 Koleksiyonu
Bu içerik 3158 kez okundu.

Pınar Şems 2018 Koleksiyonu

Tesettür giyimde en fazla takip edilen ve en çok tercih edilen isimlerden biri olan Pınar Şems 2018 koleksiyonu ile yine tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Merakla beklenen yeni kreasyonda ezberlerin biraz bozulduğunu söyleyebiliriz. Genellikle sadelikten doğan şıklığı yansıtan markanın bu defa ışıltılara daha fazla yer verdiği dikkatlerden kaçmıyor.

Elbette geçtiğimiz yıl yükselen bir trende dönüşen işleme modası bu yıl da mevcudiyetini koruyor. Haliyle Pınar Şems koleksiyonlarında da işlemelerin sıklıkla kullanıldığını söylemek mümkün oluyor. Bu işlemelere ışıltılar da eşlik edince ortaya büyüleyici bir görünüm çıkıyor. Şık davetlerde tüm dikkatleri üzerinde toplamak isteyen hanımlar hiç tereddüt etmeden bu yeni koleksiyona göz atabilir.

Boncuk Süslemeli Abiye Elbise Modelleri

Bildiğiniz gibi Pınar Şems koleksiyonlarında boncuklar mutlaka kendine bir yer bulmayı başarır. 2018 koleksiyonunda da gelenek bozulmadı ve boncuk süslemeleri ile zarif ve bir o kadar da etkileyici görünen elbise modelleri ortaya çıktı. Düğünler, nişanlar, kına geceleri ve çeşitli davetlerde kullanım için gayet ideal olan boncuklu abiyeleri görmeden asla karar vermeyin.

Pınar Şems’in bu yıl kontrast renkleri kreasyonunda oldukça yoğun kullandığı da göze çarpıyor. Tek renk elbise modellerine alternatif arayanlar tercihini iki ya da daha fazla rengin bir arada uyum içerisinde kullanıldığı modellerden yana yapabilir. Bu tasarımların sade elbiselere nazaran çok daha dinamik ve hareketli bir duruş sergilediğini söyleyebiliriz.

Pınar Şems Kadife Elbiseleri

Her yaş grubuna hitap eden abiye elbiseleri ile tesettür giyim modasına yön veren marka payetli süslemeleri de ihmal etmemiş gibi görünüyor. Payetlerin ışıltısından vazgeçmeyen hanımların yüzünü güldürecek olan bu tasarımlar farklı renk seçenekleri eşliğinde koleksiyonda yer buluyor.

Bu arada modeller kadar markanın kullandığı kumaşların da bir hayli dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Kadifenin göz alıcı ışıltısı ve yumuşak dokusu markanın en yeni koleksiyonunda kendini adeta bir taht edinmiş durumda! Kadife elbiselerle boy göstermek isteyen hanımlar bu özel koleksiyonda geniş bir seçenek yelpazesi ile karşılaşacak. Eğer Pınar Şems 2018 abiye elbise modellerini bir arada incelemek isterseniz www.tesetturabiye.com adresine tıklayabilirsiniz. 

Reklam1 tanıtım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YİNE YÜKSELDİ: KORONA'da 1 ARALIK 2020 SALI VERİLERİ
YİNE YÜKSELDİ: KORONA'da 1 ARALIK 2020 SALI VERİLERİ
Koronavirüs: 235 milyon kişi yardıma muhtaç
Koronavirüs: 235 milyon kişi yardıma muhtaç