Ofis Dolapları Yenilendi!

Ofis Dolapları Yenilendi!
Ofis Dolapları Yenilendi!
Bu içerik 917 kez okundu.

Ofis Dolapları Yenilendi!

2018 mobilya trendleri sadece evlerde değil, işyerlerinde ve ofislerde kullanılan mobilyalara da yepyeni bir görünüm kazandırdı. Yeni ofis dolapları ve yeni çalışma masaları ile artık ofisler çok daha kullanışlı bir form kazanıyor. Yeni işyeri açacak olanlar ya da ofis dekorasyonunu değiştirecek olanlar rotasını 2018 mobilya trendlerine çevirmeli! Çünkü özellikle ofis dolapları kullanışlılık yönünden beklentileri oldukça karşılıyor.

Yeni trendlere göz attığınızda ilk değişimin çalışma masalarında yaşandığını söyleyebiliriz. Ergonomik bir tasarıma sahip ofis sandalyeleri artık yeni çalışma alanlarında daha rahat hareket edebiliyor. Çünkü masaların boyu bir miktar genişledi. Haliyle ofis dolapları da aynı doğrultuda bir değişime girdi. Yeni ofis dolapları daha geniş bir depolama alanı sunuyor.

Bu noktada akıllara ilk gelen küçük alanlarda büyük ofis dolapları nasıl kullanılabilir sorusu oluyor. Ancak buna da bir çözüm getirildi. Üstelik bu çözüm pratik kullanım bakımından da yüzleri güldürüyor. Yeni ofis dolapları sürgülü kapak sistemine sahip olarak üretiliyor. Böylece kapak açma payı bırakılmadan dolapların ofislerin herhangi bir yerinde konumlandırılması mümkün olabilir.

Tek Ofis Dolabında Daha Fazla Dosya Saklanabilir!

Bir diğer değişim de mobilyaların iç dizaynında göze çarpıyor. Yeni trendler kapsamında artık ofis dolapları daha sık ancak daha fazla rafa sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Bu da dosaların, malzemelerin ve ofis eşyalarının çok daha düzenli yerleştirilebilmesi anlamına geliyor. Çeşitli kategorilere ayrılarak dosya düzenlemesi yapılmasına ihtiyacı olan işyerlerinin kesinlikle bu yeni ofis dolapları modellerini tercih etmesi gerekir.

Küçük ofislerde dolap kullanımı sıkıntısını ortadan kaldırmaya yönelik çözümler de bu yeni trendler arasındaki yerini aldı. Mekan küçüklüğü nedeniyle dolap sayısının az olması gerektiği ofislerde yüksek ve dar olan ofis dolapları tercih edilebilir. Çok fazla gözü olan ve standardın da üzerinde bir yüksekliğe sahip olan tasarımlar az sayıda dolap muhafaza etmek zorunda kalanların adeta imdadına yetişti.

Mobilya trendlerine daha yakından göz atmak ve 2018 ofis dolapları modellerine göz atmak için www.kaiserkraft.com.tr adresine tıklayabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca yönelik onlarca yeni model, daha kullanışlı ve daha modern bir ofis görünümü isteyenlere çözüm olabilir.

 

Reklam1 tanıtım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YİNE YÜKSELDİ: KORONA'da 1 ARALIK 2020 SALI VERİLERİ
YİNE YÜKSELDİ: KORONA'da 1 ARALIK 2020 SALI VERİLERİ
Koronavirüs: 235 milyon kişi yardıma muhtaç
Koronavirüs: 235 milyon kişi yardıma muhtaç