test Davetiye Modelleri 2018

Davetiye Modelleri 2018

Davetiye Modelleri 2018
Davetiye Modelleri 2018
Bu içerik 1829 kez okundu.

Kenarları çeşitli süslemelerle dizayn edilmiş olan ve içerisinde sade bir davet yazısının bulunduğu davetiye modelleri artık çiftler için tek seçenek olmaktan çıktı. Çiftler envai çeşit farklı model arasından tercih yapma ve yakınlarını düğünlerine en şık model ile davet etme imkanını yakalayabiliyor. Yeni tasarlanan davetiye örnekleri arasında sıra dışı modeller de mevcut.

Bu arada artık davetiye üzerine çiftlerin fotoğrafları da eklenebiliyor. En yeni baskı teknolojileri kullanılarak hazırlanan davetiye modelleri 2018 yılında çok daha renkli bir form kazandı. Her zevke hitap edebilecek tasarımlar klasik davetiyelerle birlikte mizahi bir forma sahip olanları da içeriyor. Çiftler düğünlerine yakınlarını esprili bir dille davet edebiliyor.

Yeni Davetiye Modelleri

Bu yeni tasarımlar daha kaliteli bir baskı ile hazırlandığından haliyle daha şık bir duruş da alıyor. Zarfları ile takım olarak dizayn edilen davetiye modelleri renk seçenekleri bakımından da daha geniş bir alternatif deryası sunabiliyor. Artık davetiye dendiğinde akla sadece beyaz renk gelmiyor. Bu arada düğün davetiyesi modelleri internetten de incelenebilir. Online olarak tüm modellere bir arada göz atmak mümkün olabiliyor.

Hatta internet üzerinden davetiye siparişi vermek hem daha kolay hem de daha ekonomik fiyatlar söz konusu olduğundan çiftlerin önceliği daha çok internetten sipariş vermek oluyor. Elbette değişik düğün davetiye modelleri için de uygun fiyatlar geçerli oluyor. Aynı zamanda internet üzerinden daha fazla sayıda seçenek arasından seçim yapma imkanı da mevcut.

Ucuz Davetiye Siparişi

Online olarak bu modelleri incelemek için siz de internetten faydalanabilirsiniz. Bu arada özel tasarım davetiye modelleri hazırlayan firmaların da olduğunu belirtmek isteriz. Bu firmalara nasıl bir model istediğinizi anlatmanız, size özel bir tasarımın kısa sürede hazırlanması için yeterli oluyor. Tasarımdaki süslemeler ve yazı karakterlerini de kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Eğer en geniş model seçenekleri ile karşılaşmak isterseniz www.edavetiye.com.tr adresine tıklayın. Bu adreste aradığınız her türlü modeli bulabilirsiniz. Aynı zamanda ucuz davetiye modellerine de göz atabilir ve en ekonomik rakamlarla siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Çiftler için hoş bir hatıra olan davetiyenizi siz de özenle seçin.

reklam1
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 20/7/2019
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 20/7/2019
Τουρκοκύπριος δότης χαρίζει τη ζωή σε Ελληνόπουλο με λευχαιμία
Τουρκοκύπριος δότης χαρίζει τη ζωή σε Ελληνόπουλο με λευχαιμία