test Khabib McGregor'un rövanş teklifini reddetti, boksör Mayweather'a meydan okudu

Khabib McGregor'un rövanş teklifini reddetti, boksör Mayweather'a meydan okudu

Khabib McGregor'un rövanş teklifini reddetti, boksör Mayweather'a meydan okudu
Khabib McGregor'un rövanş teklifini reddetti, boksör Mayweather'a meydan okudu LM
Bu içerik 1716 kez okundu.

İrlandalı UFC tüy ve hafif sıklet şampiyonu Conor McGregor'u unvan maçında devirmeyi başaran Dağıstanlı Khabib Nurmagomedov rakibinden gelen rövanş teklifini geri çevirdi.

Rövanş maçı yapmayacağını açıklayan yenilgisiz Nurmagomedov bu kararı ile 15 milyon sterlinlik teklifi geri çevirmiş oldu. Nurmagomedov'un mesajı "McGregor herkes gibi sıraya girsin ve beklesin" şeklinde oldu.

Yeni şampiyonun amcası Alex Nurmagomedov yeğeninin şimdi yeni bir fırsat arayışında olduğunu duyurdu ve şunları söyledi:

"Yeğenim McGregor ile hiçbir miktar para için tekrar dövüşmeyecek. Rövanş teklif ettiklerini biliyorum. Başlangıç teklifleri bile 15 milyon sterlin oldu. Ama kabul etmeyeceğiz."

Tony Fergussen ile kariyerini sonlandırmak niyetinde

Rus Spor gazetesi Sport Express'in haberine göre ise Khabib eski arasiklet şampiyonu Tony Fergusson ile son maçını yaparak kariyerini noktalamak niyetinde.

Amcası Alex Khabib ile Fergussen arasında bir maçın önümüzdeki ilkbaharda Nisan veya Mayıs'ta olabileceğini belirtiyor.

Mayweather da olasılıklar arasında

Ringte McGregor'u da devirmiş olan yenilgisiz boksör Floyd Mayweather'a da meydan okunabileceği konuşuluyor. Nurmagomedov internette yayılan bir videoda "Haydi Floyd, şimdi bizim dövüşmemiz lazım artık. 50-0'a 27-0 iki yenilmeyi sevmeyen adamız. Oysa ormanda yalnızca bir kral olabilir. Elbette o kral benim çünkü Floyd McGregor'u nakavt ile yenmedi. Bense onu 4. raundda kolayca devirdim."

Mayweather ise bu meydan okumaya sosyal medya hesabından "çek defterlerinizi çıkartın" diyerek cevap verdi. Yani Mayweather böyle bir maça son derece sıcak bakıyor.

boks maçı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 17/8/2019
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 17/8/2019
Orman yangınları yerleşim yerlerini tehdit ediyor
Orman yangınları yerleşim yerlerini tehdit ediyor