Doğu Makedonya -Trakya bölgesine doğalgaz!!

Doğu Makedonya -Trakya bölgesine doğalgaz!!
Doğu Makedonya -Trakya bölgesine doğalgaz!! LM
Bu içerik 643 kez okundu.

Doğu Makedonya – Trakya bölgesinin 6 büyük yerleşim yeri Eyalet Başkanı Hristos Metios’un kararıyla doğalgaza kavuşuyor.

Doğalgaz projesinin toplam maliyeti 56.563.974 euro olurken, projenin hayata geçmesi için DMT Eyalet Başkanlığı 29.608.416 euroluk bütçeyle katkı sağlayacak.

Kumçiftliği, Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe, Kavala ve Drama illerinin doğalgaza kavuşturulmasını hedefleyen proje hakkında 6 Aralık 2018 Perşembe günü İskeçe şehrinde Elisso otelinde bilgilendirme toplantısı düzenlenecek. Toplantı herkese açık olacak.

Doğu Makedonya Trakya Eyalet Meclis Üyesi Ahmet İbram proje hakkında kişisel sosyal medya hesabında bilgiler paylaştı.

Paylaşımında, “DMT Eyaletindeki 6 büyük şehir (Gümülcine, İskeçe, Kavala, Drama, Dedeağaç ve Kumçiftliği) Eyalet Başkanı Hristos Metios’ un kararıyla doğalgaza kavuşuyor. Toplam maliyeti 56.563.974 Euro olan projeye DMT eyaleti 29.608.416 Euro ile katkı sağlayacak.

Böylelikle bölgemizin kalkınmasında önemli bir adım olan doğalgaz projesiyle, hem işletme, fabrika sahipleri hem de aileler diğer yakıtlara göre daha ekonomik, çevreci ve temiz bir yakıt olan doğalgaza erişim imkânı sağlanmış olacaktır.

Doğalgaz projesiyle ilgili genel bilgilendirme toplantısı 6 Aralık 2018 Perşembe günü saat 12:00 de İskeçe de Elisso otelinde halka açık olarak yapılacaktır” ifadelerine yer verdi.

doğalgaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 20/4/2019
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 20/4/2019
Πότε θα πληρωθούν ΚΕΑ, συντάξεις, επίδομα ενοικίου, επίδομα παιδιού
Πότε θα πληρωθούν ΚΕΑ, συντάξεις, επίδομα ενοικίου, επίδομα παιδιού