Advert

Almanya'da Türk avukatı tehdit eden aşırı sağcı polisler açığa alındı

Almanya'da Türk avukatı tehdit eden aşırı sağcı polisler açığa alındı
Almanya'da Türk avukatı tehdit eden aşırı sağcı polisler açığa alındı LM
Bu içerik 349 kez okundu.

Almanya'da Türk asıllı bir avukatı tehdit eden ve kurdukları whatsapp grubunda kendi aralarında Hitler'in fotoğrafı ile gamalı haç gibi paylaşımlar yaptıkları ortaya çıkan 5 polis açığa alındı.

Polis teşkilatı içerisindeki hücre yapılanmasına yönelik soruşturma Türk avukat Seda Basay Yıldız'a kimliği belirsiz kişilerce gönderilen ve 2 yaşındaki kızını öldürmekle tehdit eden mektubun incelemeye alınmasından sonra açılmıştı.

Söz konusu mektupta 1990'lı yıllarda 8 Türkü öldüren terör örgütü Neo-Nazi grubu 'NSU' ifadesi ile öldürülmekle tehdit edilen Türk avukatın kızının isminin yer aldığı ortaya çıktı. Avukat Seda Basay Yıldız'ın Almanya'da yargılanan ve 'radikal İslamcı' olarak lanse edilen ailelerin avukatlığını yaptığı için tehdit edildiği sanılıyor.

Söz konusu mektubu ilk yayınlayan Frankfurter Neue Presse gazetesi de soruşturmada açığa alınan polislerin Frankfurt polis müdürlüğündeki bir bilgisayardan Yıldız'ın kişisel bilgisayarındaki özel bilgileri ulaştığını yazdı.

Polislerin evlerine yapılan baskında ele geçirilen telefonların, emniyet mensuplarının kendi aralarında bir whatsapp grubu kurduklarını da ortaya çıkardı.

Almanya
urfa sex shop urfa sex shop urfa sex shop urfa sex shop sex shop urfa seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Panathinaikos-Olympiakos maçı olaylar nedeniyle tamamlanamadı
Panathinaikos-Olympiakos maçı olaylar nedeniyle tamamlanamadı
Miçotakis, Batı Trakya'yı ziyaret etti
Miçotakis, Batı Trakya'yı ziyaret etti