test Adnan Peçenek belediye başkan adaylığını açıkladı

Adnan Peçenek belediye başkan adaylığını açıkladı

Adnan Peçenek belediye başkan adaylığını açıkladı
Adnan Peçenek belediye başkan adaylığını açıkladı LM
Bu içerik 1295 kez okundu.

Avukat Adnan Peçenek, Mustafçova (Miki) Belediye başkanlığına adaylığını açıkladı.

Aslen Mustafçova Belediyesi Ketenlik köyünden olan Adnan Peçenek, 4 Ocak Cuma akşamı İskeçe’de bir otelde gerçekleştirdiği tanıtım toplantısında gelecek seçimlerde “Adalet Hareketi” isimli liste ile Mustafçova Belediyesi’ne Başkan Adayı olduğunu açıkladı. Tanıtım toplantısına hayata geçirecekleri projeleri katılımcılara sundu.

Başkan adayı Adnan Peçenek katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, “Adaletin olmadığı yerde ahlak da yoktur. Adaletin kuvvetli kuvvetlinin de adaletli olması gerekmektedir, iyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır, adalet olmadan düzen olmaz. Adaletin olmadığı yerde huzur olmaz. Adaletin olmadığı yerde sevgi olmaz. Adaletin olmadığı yerde kalkınma olmaz. İşte bu yüzden “Adalet Hareketi” dedik ve tüm herkesin desteğini bekliyorum." dedi.

 

PROJELERDEN BAZILARI

•      Mustafçova Belediyesi’nin birçok köyünde var olan içme suyu sıkıntısının kalıcı olarak çözüme kavuşturulması.

•      Kış aylarında hava şartları sebebiyle yaşanan sorunları çözmek için her yıl kar küreme ve yol tuzlama araçları kiralamak yerine belediyeye ait kendi araçlarının temin edilmesi.

•      Köy, yol ve sokak ayırımı yapmaksızın belediye sınırları içindeki tüm yolların halkın ihtiyaçlarını karşılayacak hale getirilmesi.

•      Bölgenin en büyük sorunlarından biri olan çöp sorunu için kalıcı çözümler bulmak, köy girişlerindeki çöp bidonlarının kaldırılarak daha uygun bölgelere alınması ve köylerdeki görüntü kirliliğinin sona erdirilmesi.

•      Bölgede sokak hayvanları sebebiyle yaşanan sorunun çözümü için gerekli olan hayvan barınağının faaliyete geçirilmesi.

•      Belediye sınırları içindeki en büyük köy olan Ketenlik köyünde bir türlü faaliyete geçirilemeyen biyolojik arıtma tesisinin faaliyete geçirilmesi. Diğer köylere de aynı hizmetin sağlanması.

•      Herkesin söz verdiği ama kimsenin uygulayamadığı yeni belediye binasının yapılması. Yeni belediye binası yapılana kadar var olan binanın bölge insanına yakışacak şekilde düzenlenmesi.

Mustafçova Belediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Δημοσκοπήσεις: Ποιοι μπαίνουν στη Βουλή - Ποια είναι η διαφορά ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ
Δημοσκοπήσεις: Ποιοι μπαίνουν στη Βουλή - Ποια είναι η διαφορά ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 15/6/2019
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 15/6/2019