Cemil Kabza adaylarını tanıttı.

Cemil Kabza adaylarını tanıttı.
Cemil Kabza adaylarını tanıttı. LM
Bu içerik 3039 kez okundu.

Mustafçova Belediye Başkanı Cemil Kabza, icraatlarını, programlarını ve yerel seçimlerde listesinde yer alan adaylarını tanıtan bir etkinlik düzenledi.

HALK HAREKETİ listesi başkanı olarak yeniden belediye başkan adayı olan Cemil Kabza, 12 Nisan Cuma akşamı İskeçe’de bir otelde etkinlik düzenleyerek, 2014 yılından bugüne kadar hayata geçirdikleri projeleri anlattı. Yeniden göreve geldikleri takdirde önümüzdeki döneme hazırladıkları projelerden de bahseden Kabza, etkinlik sonunda listesinde meclis üyeliği için yarışacak adayları tanıttı.

Cemil Kabza konuşmasında ekibini GÖNÜL DOSTLARI ordusu olarak tanımlayarak, "Bizi birbirimize sımsıkı bağlayan inancımızdır, birbirimize olan güvenimizdir, kardeşliğimizdir, dostluğumuzdur. Bu değerlerimize inananlar bugün buradadır. Farklı amaç ve hayalleri olanlar ise, kendi yollarını tercih ettiler” ifadelerine yer verdi.

Kabza konuşmasında destekçilerine seslenerek, "Yine birlikte yürümeye HAZIR MIYIZ? Bu seçimlerde de HALK HAREKETİ’ni ZAFERE taşımaya HAZIR MIYIZ? Onun için biz de inşallah BU SEFER DE OLACAK diyoruz!” diyerek seçimleri kazanacakları vurgusunu yaptı.

Görevi süresi boyunca çalışma arkadaşlarıyla sorunlara birlikte çareler aramaya çalıştıklarını kaydeden Kabza, “Aradan geçen 4,5 sene içerisinde birçoğunuzla yan yana geldik, sorunlara birlikte çareler aradık, üzüntünüzle üzüldük, sevincinizle sevindik. Biz bu değerimizden hiçbir zaman vazgeçmedik. Dik durduk. Öz değerlerimizi, inancımızı kimseye pazarlık konusu yapmadık. Bunun için bize bedel ödetmeye kalkanlar oldu. Ama inancımız ve kararlığımız buna kalkan oldu. Sizlere en iyi bir şekilde layık olmaya çalıştık, bundan da vazgeçmeye hiç niyetimiz yok. Bütün dertlerinize belki derman olamadık ama en azından dertlerinizle biz de dertleştik" dedi.

Etkinlik sonunda Kabza tüm adaylarını tek tek sahneye davet ederek, hep birlikte birer hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cemil Kabza Halk Hareketi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en zengin insanı, Amazon'un patronu Bezos'un serveti rekor kırdı: 172 milyar dolar
Dünyanın en zengin insanı, Amazon'un patronu Bezos'un serveti rekor kırdı: 172 milyar dolar
Vladimir Putin: İşsizlikten devlet başkanlığına Rusya Devlet Başkanı'nın siyasi yolculuğu
Vladimir Putin: İşsizlikten devlet başkanlığına Rusya Devlet Başkanı'nın siyasi yolculuğu