test İSKEÇE BELEDİYESİNE ADAYLAR, KAÇAR OY ALDI?

İSKEÇE BELEDİYESİNE ADAYLAR, KAÇAR OY ALDI?

İSKEÇE BELEDİYESİNE ADAYLAR, KAÇAR OY ALDI?
İSKEÇE BELEDİYESİNE ADAYLAR, KAÇAR OY ALDI? A DEDE
Bu içerik 1092 kez okundu.

26 Mayıs 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde,

İskeçe Belediyesine aza adayı olanların aldıkları oylar şöyle:

 

ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ---ΤΣΕΠΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΚΑΡΑ ΟΣΜΑΝ ΧΑΣΑΝ ΛΕΒΕΝΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 619
2 ) ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 601
3 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 592
4 ) ΖΕΡΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 453
5 ) ΜΠΕΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΑ του ΣΟΥΚΡΗ 439
6 ) ΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 432
7 ) ΜΠΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 400
8 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 396
9 ) ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 394
10 ) ΔΗΜΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 372
11 ) ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366
12 ) ΨΩΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 349
13 ) ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 339
14 ) ΜΟΥΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 312
15 ) ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 306
16 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΙΝΑΤΣ (ΛΕΩΝ) του ΙΣΜΕΤ 300
17 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 295
18 ) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 278
19 ) ΜΠΟΓΙΑΡ ΑΧΜΕΤ ΣΕΛΑΪΔΗΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 273
20 ) ΠΑΝΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 240
21 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 236
22 ) ΙΑΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 229
23 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 200
24 ) ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 199
25 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 182
26 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 180
27 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΦΕΤ 179
28 ) ΣΑΡΧΟΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 178
29 ) ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 167
30 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΟΖΑΝ του ΧΑΣΑΝ 166
31 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 165
32 ) ΚΟΤΣΑΚΗ – ΒΕΡΒΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 156
33 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ 152
34 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ – ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151
35 ) ΜΕΧΜΕΤ ΟΥΣΤΑ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΤΖΕΒΔΕΤ 149
36 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 142
37 ) ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 141
38 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134
39 ) ΙΛΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 133
40 ) ΓΕΝΙΤΖΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 127
41 ) ΜΠΑΤΖΑΚΙΔΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
60 ) ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 32
Σταυρούπολης
61 ) ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1044
62 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 616

 

ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ---ΔΗΜΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Φιλίππου 918
2 ) ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Βλαδίμηρου 892
3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργίου 678
4 ) ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου 571
5 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΦΕΡΤΟΥΝ του Μουμίν 490
6 ) ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Αθανασίου 464
7 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Μιλτιάδη 457
8 ) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Παναγιώτη 445
9 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Βασιλείου 427
10 ) ΣΔΡΕΒΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Παναγιώτη 415
11 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του Μουμίν 409
12 ) ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού 383
13 ) ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Βασιλείου 380
14 ) ΛΟΜΒΑΡΔΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Οδυσσέα 323
15 ) ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Θεόφιλου 278
16 ) ΑΝΤΙΚΟΥΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ιωάννη 275
17 ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου 257
18 ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του Γεωργίου 254
19 ) ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ανδρέα 202
20 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΓΙΑΝΝΑ του Ιβάν 200
21 ) ΜΠΟΖ ΡΑΜΑΔΑΝ του Σερίφ 192
22 ) ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΑΡΕΜ του Σαλή 186
23 ) ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ-ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κυριάκου 178
24 ) ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 171
25 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του Μιχαήλ 162
26 ) ΤΟΠ ΧΑΛΗΛ του Μπαρή 158
27 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αγαμέμνονα 154
28 ) ΣΙΡΑΚ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του Ρασήμ 142
29 ) ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Κυριάκου 141
30 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΟΚΤΑΪ του Ιμπραήμ 137
31 ) ΒΕΪΣΑΛ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΧΑΝ του Σεβίντς 133
32 ) ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΜΕΡΤ ΜΟΥΑΡΕΜ του Αχμέτ 133
33 ) ΖΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου 121
34 ) ΣΤΟΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου 119
35 ) ΡΟΥΣΑΝΙΑΝ-ΓΙΑΝΚΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ του Μερόζ 112
36 ) ΚΑΛΤΣΑ-ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου 104
37 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 99
38 ) ΙΝΤΖΕΛΕΡ ΣΑΒΒΑΣ του Ευδόκιμου 98
39 ) ΓΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου 91
40 ) ΚΑΪΤΕΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΙΤΑΛΟΣ) του Κυριάκου 84
41 ) ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου 84
42 ) ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Χαράλαμπου 83
43 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κυριάκου 82
44 ) ΤΣΟΥΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Πέτρου 76
45 ) ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΜΥΚΟΝΙΑΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΝ ΜΑΡΙ) του Κωνσταντίνο
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
60 ) ΣΙΡΑΚ ΜΠΙΡΓΚΙΟΥΛ του Σαμπάν 12
Σταυρούπολης
61 ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Γεωργίου 1467
62 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 417

 

 

ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ---ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 621
2 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΙΜΟΥΡ του ΧΟΥΣΝΗ 492
3 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 456
4 ) ΤΣΑΡΕΚΤΣΗ ΤΖΕΝΑΝ του ΣΑΛΗ 422
5 ) ΤΟΠ ΣΙΝΑΝ του ΙΣΜΕΤ 403
6 ) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 349
7 ) ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΡΙΤΩΝΑ 340
8 ) ΤΣΑΪΡΟΓΛΟΥ ΜΑΝΙΩ (ΜΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 337
9 ) ΦΑΚΑΣ ΘΕΡΑΠΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 321
10 ) ΓΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 299
11 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 284
12 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 278
13 ) ΚΑΡΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΟΥΜΙΝ 266
14 ) ΡΕΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ -ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 259
15 ) ΠΑΣΒΑΝΤΗ-ΤΟΤΙΕΦ ΘΩΜΑΗ του ΠΕΤΡΟΥ 241
16 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ 232
17 ) ΜΠΟΥΝΑΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 229
18 ) ΚΟΥΡΟΥ ΧΑΛΗΛ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ 226
19 ) ΣΑΒΒΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 226
20 ) ΤΣΕΤΙΝΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 223
21 ) ΠΑΡΣΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 216
22 ) ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 214
23 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 212
24 ) ΤΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 209
25 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 200
26 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΚΑΓΚΩΝΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 186
27 ) ΨΩΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 185
28 ) ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΙΠΕΛ του ΖΕΚΗ 179
29 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 174
30 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ(ΛΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 169
31 ) ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΚΡΑΤΗ 153
32 ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ-ΨΕΜΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152
33 ) ΦΩΤΗ-ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 140
34 ) ΖΙΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 135
35 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 132
36 ) ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 128
37 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 120
38 ) ΤΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 111
39 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 110
40 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 104
41 ) ΙΛΕΜΟΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
42 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ 104
43 ) ΑΧΜΕΤΣΗΚ ΠΕΛΗΝ του ΧΑΜΔΗ 103
44 ) ΑΥΓΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101
45 ) ΒΡΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 100
46 ) ΔΕΤΣΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90
47 ) ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 82
48 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 80
49 ) ΤΖΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 80
50 ) ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΝΕΛΗ (ΜΟΥΦΗΤ) του ΑΡΗΦ 77
51 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
52 ) ΛΑΪΝΑ-ΤΕΤΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
53 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΜΠΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ 55
54 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΙΤΑΛΗ 54
55 ) ΤΟΣΟΥΝ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ του ΑΧΜΕΤ 54
56 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 50
57 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΙΟΥΣΤΡΕΦ του ΓΙΑΣΑΡ 49
58 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
59 ) ΤΖΟΝΤΖΟΡΟΒΑ- ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ 39

 

 

Αγάπη για την ΞΑΝΘΗ μας---ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 994
2 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 583
3 ) ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 535
4 ) ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 384
5 ) ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ (ΤΟΥΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 304
6 ) ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 290
7 ) ΝΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 289
8 ) ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 275
9 ) ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 272
10 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΜΗΔΗ 264
11 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 228
12 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 204
13 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 189
14 ) ΜΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 173
15 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 167
16 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 166
17 ) ΤΣΟΤΣΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 157
18 ) ΣΑΝΓΚΟΒΑ – ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΥΛΒΙΝΑ του ΤΣΒΕΤΚΟ 156
19 ) ΓΕΝΙΤΖΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 137
20 ) ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 117
21 ) ΧΑΤΖΗΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 90
22 ) ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
23 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 82
24 ) ΝΤΖΙΛΟΒΙΑΝ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΑΪΚ 82
25 ) ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80
26 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 76
27 ) ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
28 ) ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 59
29 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 56
30 ) ΔΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 56
31 ) ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 56
32 ) ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
33 ) ΨΑΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 53
34 ) ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
35 ) ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
36 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
37 ) ΚΙΟΣΕ ΣΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΕΙΝ 41
38 ) ΣΑΛΗΧ ΟΓΛΟΥ ΟΜΟΥΡ του ΣΑΜΗ 39
39 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37
40 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΔΟΥΑΡΔΟΥ 33
41 ) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32
42 ) ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
43 ) ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
44 ) ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24
45 ) ΑΛΗ ΦΙΛΙΣ (ΦΙΛΙΩ) του ΦΑΪΚ 21
Σταυρούπολης
46 ) ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 887

 

 

 

ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ -- ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΡΙΑΝΑ) του ΣΑΒΒΑ 265
2 ) ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 197
3 ) ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ 174
4 ) ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159
5 ) ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 155
6 ) ΕΞΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 145
7 ) ΜΑΥΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
8 ) ΝΟΤΑ-ΔΕΡΕ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 109
9 ) ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 103
10 ) ΚΙΑΖΙΜ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ του ΡΑΣΙΜ 103
11 ) ΣΑΜΑΚΩΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 99
12 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
13 ) ΚΑΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 91
14 ) ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 82
15 ) ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 82
16 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΡΓΚΑΗ του ΜΟΥΜΙΝ 79
17 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75
18 ) ΠΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
19 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69
20 ) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 69
21 ) ΚΙΟΡΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 66
22 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ 66
23 ) ΒΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 64
24 ) ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 63
25 ) ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 62
26 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΤΤΙΚΕ του ΜΠΑΧΤΙΑΡ 60
27 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΡΟΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 59
28 ) ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
29 ) ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
30 ) ΨΑΘΑ-ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56
31 ) ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55
32 ) ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50
33 ) ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 49
34 ) ΧΑΣΑΠΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
35 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ 46
36 ) ΤΣΟΚΑΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
37 ) ΙΣΝΙΚΛΗ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 45
38 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
39 ) ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΟΥΡΑΤ 44
40 ) ΣΕΧΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
41 ) ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 39
42 ) ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
43 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΕΜΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33
44 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
45 ) ΓΚΑΛΙΔΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 30
46 ) ΚΟΥΤΣΑΪΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 30
47 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ(ΔΗΜΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29
48 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΕΛΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 28
49 ) ΑΛ ΖΙΑΝΤΑΤ ΡΑΣΑ του ΜΙΧΑΗΛ 27
50 ) ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΝΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ 26
51 ) ΒΟΥΡΓΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
52 ) ΜΑΪΤΟΓΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 23
53 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΟΥΣΕΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 22
54 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΚΑΡΛΙΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 20
55 ) ΖΑΓΓΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
56 ) ΛΙΟΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
57 ) ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
58 ) ΤΑΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
59 ) ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11

 

 

 

ΝΕΑ ΞΑΝΘΗ ---ΛΥΡΑΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 206
2 ) ΚΑΦΦΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 171
3 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ (ΛΕΩΝΙΔΑΣ) του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ 149
4 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122
5 ) ΜΟΥΡΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
6 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 88
7 ) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 83
8 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 82
9 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 79
10 ) ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 75
11 ) ΧΑΤΖΗ ΣΑΜΠΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 71
12 ) ΓΚΑΡΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 70
13 ) ΚΑΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
14 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 64
15 ) ΝΤΕΛΗ ΧΑΛΗΛ ΤΖΙΧΑΤ του ΧΑΣΑΝ 62
16 ) ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΑΜΨΩΝ 60
17 ) ΔΕΜΕΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58
18 ) ΚΟΥΚΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
19 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΑΜΠΑΣ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 52
20 ) ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 51
21 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 51
22 ) ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
23 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 43
24 ) ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 42
25 ) ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 41
26 ) ΛΑΠΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
27 ) ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38
28 ) ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ ΑΝΘΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 36
29 ) ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΑ 35
30 ) ΚΑΡΑ ΜΕΜΕΤ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΙΜΠΡΑΗΜ 32
31 ) ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
32 ) ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 31
33 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
34 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 27
35 ) ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
36 ) ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΘΕΩΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 25
37 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
38 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗ – ΣΙΡΓΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25
39 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΕΡΚΑΝ του ΓΚΙΟΥΝΓΚΙΟΡ 24
40 ) ΔΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
41 ) ΠΑΥΛΙΚΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24
42 ) ΑΪΝΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 23
43 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΚΙΑΜΗΛ 22
44 ) ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 21
45 ) ΠΑΝΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 20
46 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΜΕΤ του ΣΕΪΡ 19
47 ) ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18
48 ) ΔΑΛΗΚΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
49 ) ΖΑΝΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
50 ) ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
51 ) ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
52 ) ΖΑΒΓΙΑΛΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 14
53 ) ΣΤΙΒΑΚΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
54 ) ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΜΑΧΗ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 12
55 ) ΜΗΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
56 ) ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
57 ) ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
58 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΝΗΛ του ΑΛΗ 6
59 ) ΜΠΑΡΑ ΤΕΡΕΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 6

 

 

 

 

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΞΑΝΘΗΣ ---ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 95
2 ) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
3 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΚΕΡΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
4 ) ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
5 ) ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 30
6 ) ΛΙΟΤΣΙΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
7 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΛΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 29
8 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΝΕΖΙΡ του ΑΛΗ 23
9 ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
10 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 22
11 ) ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 21
12 ) ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 20
13 ) ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
14 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ 19
15 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 17
16 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 16
17 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΕΔΜΙΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ – ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 15
18 ) ΕΦΕΝΤΗ ΟΣΜΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 14
19 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
20 ) ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14
21 ) ΜΑΞΟΥΜ ΙΣΜΕΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ 14
22 ) ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
23 ) ΣΟΦΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13
24 ) ΖΙΑΓΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 12
25 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 12
26 ) ΠΑΝΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
27 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 11
28 ) ΡΑΧΜΑΝΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 11
29 ) ΚΑΚΟΛΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10
30 ) ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10
31 ) ΚΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 9
32 ) ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
33 ) ΖΑΡΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
34 ) ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8
35 ) ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7
36 ) ΔΕΜΕΝΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7
37 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 7
38 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 5
39 ) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
40 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 5
41 ) ΑΖΑΤΙΑΝ ΙΟΥΛΙΕΤΑ του ΡΑΦΙΚ 4
42 ) ΚΟΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4
43 ) ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΙΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3
44 ) ΤΣΕΝΤΕΜΕΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΣΗΦ 2
45 ) ΜΠΕΤΑ ΟΥΣΤΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΤΣΟ 0
Σταυρούπολης
46 ) ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
47 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

 

 

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ---ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΤΖΕΜΑΛΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΤΖΑΝΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 47
2 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 43
3 ) ΜΑΛΚΟΤΣ ΣΕΜΡΑ του ΣΑΜΠΑΝ 32
4 ) ΚΥΡΛΙΝΤ ΣΙΜΠΕΛ του ΧΑΣΑΝ 22
5 ) ΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18
6 ) ΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
7 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 15
8 ) ΚΟΤΖΑ ΦΙΚΡΙΕ του ΑΧΜΕΤ 13
9 ) ΜΠΟΑΣΙ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΦΙΚΡΗ 12
10 ) ΚΑΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10
11 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 7
12 ) ΑΒΤΖΗ ΙΡΦΑΝ του ΧΙΛΜΗ 6
13 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 6
14 ) ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
15 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 5
16 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΣΑΦΙΕ του ΑΠΤΟΥΛΑ 5
17 ) ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 5
18 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΧΜΕΤ 4
19 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΧΜΕΤ 4
20 ) ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
21 ) ΓΚΟΒΕΝΤΑΡ ΧΙΛΜΙΕ του ΧΙΛΜΗ 3
22 ) ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3
23 ) ΚΥΡΛΙΝΤ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ του ΣΑΛΗ 3
24 ) ΜΠΑΝΔΑΚ ΧΑΛΗΛ ΑΪΝΤΗΝ του ΝΟΥΡΗ 3
25 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΚΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 3
26 ) ΤΖΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
27 ) ΧΑΛΗΛ ΧΑΣΑΝ του ΑΧΜΕΤ 3
28 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΑΤΙΧ του ΧΑΣΑΝ 3
29 ) ΚΟΤΣΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΑΣΑΝ 2
30 ) ΡΑΣΗΤ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΪΧΟΥΝ του ΜΙΣΡΗ 2
31 ) ΣΑΪΠ ΟΓΛΟΥ ΦΙΚΡΙΕ του ΡΕΤΖΕΠ 2
32 ) ΦΕΡΙΤ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΓΙΛΜΑΣ 2
33 ) ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2
34 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΜΕΧΜΕΤ 1
35 ) ΡΑΧΜΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 1
36 ) ΣΙΟΥΚΡΗ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ 1
37 ) ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ της ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ 1
38 ) ΤΕΦΗΚ ΟΓΛΟΥ ΧΙΛΜΗ του ΚΑΪΣΑΡ 1
39 ) ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΧΑΣΑΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΣΑΛΗ 1
40 ) ΝΤΙΣΛΗ ΑΠΤΟΥΛΑ του ΤΖΕΜΑΛΗ 0
41 ) ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΑΝΤΕΜ του ΧΑΣΑΝ 0
Σταυρούπολης
42 ) ΠΙΤΤΑ ΑΝΝΑ του ΜΑΞΙΜΟΥ 10

 

 

Yunanistan Belediye seçimleri-2019 İskeçe Belediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
32 yaşındaki Mürvet gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı
32 yaşındaki Mürvet gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 25/6/2019
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 25/6/2019