GÜMÜLCİNE BELEDİYESİ İÇİN, ADAYLAR KAÇAR OY ALDI?

GÜMÜLCİNE BELEDİYESİ İÇİN, ADAYLAR KAÇAR OY ALDI?
GÜMÜLCİNE BELEDİYESİ İÇİN, ADAYLAR KAÇAR OY ALDI? A DEDE
Bu içerik 1164 kez okundu.

26 Mayıs tarihinde gerçekleşen belediye seçimlerinde, Gümülcine belediyesine,  Listelerden aday olan azaların aldıkları oylar şöyledir:

 

2. Hafta Gümülcine belediye başkanı seçilen «Κοινωνίας Πολιτών»-Γιάννη Γκαράνη LİSTESİ: 

Τοπική Ενότητα Αιγείρου

Δημήτρης Καρασταύρου 2109

Κιασήφ Τουργκάι 854 

Τοπική Ενότητα Κομοτηνής
Νίκος Σωτηρακόπουλος  1384

Νατάσα Λιβεριάδου 1301

Λεβέντ Ισμαήλ 1235

Παρθένιος (Θέμης) Τζενετίδης 1050

Δημήτρης Πολιτειάδης 1026

Κλεοπάτρα Στογιαννίδου 952

Στράτος Τσακιρίδης 915

Χρήστος Νάκος 847

Κίμων Λεχούδης 845

Μεχμέτ Μεσούτ 843

Κιοσέ Εριτζάν 841

Νότης Χαραλαμπίδης 731

Μολλά Ισά Ριτβάν 729

Αχμέτ Εμρέ 727

Αθανάσιος Λάπατας 722

Γιάννης Μουρτίδης 671

Γιώργος Λαζαρίδης 652

Ελένη Καρακαξίδου 651

Αναστάσιος Παπαδόπουλος 609

Μαρία Πετεινάκη 559

Αθανάσιος Ρούσης 544

Σιμπέλ Μουσταφά Ογλού 527

Αγησίλαος Βεσεξίδης 518

Αρήφ Χασάν Κασικτσή 475

Βαγγέλης Καρακύργιος 419

Καντές Βασίλης 414

Έλπη Μπλεκάτση 366

Αρχοντούλα Καραγεωργίου-Μαλούση 359

Σεμήχ Μουσταφά 337

Ειρήνη Χρυσοστομίδου 285

ΣΙβρίδου Χαριτωμένη 284

Βιλντάν Γιουσούφ 277

Γεώργιος Κυρίδης 277

Νίκος Γιασάρης 275

Κυριακή Γκαϊντατζή 258

Άννα Ξενοδοχίδου 250

Ζεϊρά Ταλήπ 240

Γιώργος Κουκαλιώτης 203

Ιωάννης Δημόπουλος 196

Ταχσίν Αρήφ 172

Ελένη Πετούση 163

Θεοδώρα (Ρίτσα) Κώτσου 146

Γιαννούλα Γεωργούδη 144

Κλεοπάτρα Τσίπη 138

Φαντιλέ Χουσεϊν 117

Χριστίνα Κωνσταντινίδου 104

Ουρανία Ματσούκα 101

Δέσποινα Χατζημάνου 96

Αντνάν Αμέτ 80

Χουσεϊν Σαδίκ 80

Άγγελος Τσολακίδης 66

Λιουντμήλα Βερτίκοβα 58

Όλγα Χρυσίδου 37

Λία Μπαγκίροβα 7 

Τοπική Ενότητα Νέου Σιδηροχωρίου
Ιωάννης Κυριαζής 1752

Αμέτ Χασάν  908

 

 

ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ-Γραβάνης Αντώνιος

 

Tοπική Ενότητα Αιγείρου

Γεώργιος Θεοχαρίδης 884

Θεόδωρος Γκαντής 782

Χασάν Αϊτσάν 543

Τοπική Ενότητα Κομοτηνής

Ανέστης Βαφειάδης 962

Νίκος Παπακωνσταντίνου 921

Κωνσταντίνος  Μάινας 872

Αθηνά Ναβροζίδου 781

Χασάν Χασάν 644

Ευάγγελος Λαφτσής 634

Κρυσταλλένια Κουτσογιάννη-Κρόκου 606

Αμέτ Ριτβάν Μολλά Χουσεΐν  604

Βασίλης Αμπαρτζίδης 590

Δήμητρα Τσιμπιρίδου 553

Μαρία Χατζοπούλου 523

Ερτζάν Αμέτ 487

Μεσούτ Χασάν 478

Δημήτρης Ξενάκης 451

Ελένη Ορτακτσίδου-Μάρτσα  442

Κυριάκος Γκάζος 435

Χαλήλ Τεφήκ Χακάν 399

Γιώργος Κεπελής 384

Φώτης Μελέγκος 361

Μεμέτ Μεμέτ 357

Μαρία Παπαγεωργίου 354

Δημήτρης Καραγκιόζης 339

Ειρήνη Καλογιαννίδου-Μαυροματίδου 271

Νιχάτ Χουσεϊν 267

Περβίν Ιλιάζ 256

Γιώργος Δούκας 255

Αλή Ογλού Αλή 247

Δήμητρα Μπαμπασίδου-Δεληδήμου 238

Ιωάννης Καρβουνιάρης 231

Αναστάσιος Μπόμπολας 225

Δέσποινα Γεωργιάδου  217

Μπουρτσή Χασάν  216

Ιμπράμ Ρασήμ Χαλήλ  193

Γκιουρχάν Τσολάκ 191

Καλλιόπη Γρηγοροπούλου 187

Κική Πασχαλίδου 186

Παναγιώτης Τσολάκης 179

Ελένη Χατζή 179

Σουσάνα  Καταροπούλου 170

Αλεξάνδρα Κεσίδου 140

Ουγούρ Χασάν 122

Γεώργιος Πάκος 99

Χουσεϊν Τζαήτ 98

Γιώργος Τοντινίδης 83

Ευμορφία Δεμίρη 81

Αργυρούλα Μπαλαμπάνη 77

Σελμά Χαλήλ 66

Οκτάη Αλή 59Παρθένα Φιλιππίδου 50

Εμινέ Ταχσίν 45

Κυριακή Σιμιονίδου 25

Τουλάι Ογλού Χασάν 18

 

Τοπική Ενότητα Σιδηροχωρίου

Θεόδωρος Μανίτσας 797

Ιωάννης Βασιλειάδης 662

Ζαφέρ Βεϊσάλ 615

 

 

ΠΟΛΗ-ΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΛΑΦΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

 

Τοπική Ενότητα Αιγείρου

Κωνσταντίνος Τσατσαρίδης  181
Δημήτριος Γρηγοριάδης 132
Δημήτριος Μανωλόπουλος 42

 

Τοπική Ενότητα Κομοτηνής

Ανέστης  Στρατιάδης 254
Τουργάι Χασάν 177
Γεώργιος Λουτατίδης 168
Αγγελική Κουγιουμτζόγλου 143
Κυριακούλα Κιόρογλου-Ιωαννίδου 126
Δημήτριος Ζάχος 124
Δημοσθένης Φαρμάκης 108
Χασάν Χασάν 94
Γαρυφαλλιά Αθανασίου 91
Εκρέμ Χασάν 84
Χαράλαμπος Μαυρόπουλος 82
Μαρία Χριστίνα Σπηλιώτη 73
Καλλιόπη Αμαξοπούλου 68
Φατμέ Αχμετζίκ Μεμέτ 64
Κωνσταντίνος Τοτοκώτσης 62
Κιαμήλ Σιτζάκ Εμίν 60
Σοφία Λιονάκη 59
Παναγιώτης Μιχαηλίδης 59
Άρτεμις Συλιβού 58
Μαριάννα Κηπουρού 55
Φερρού Καλήν Σαλή 54
Χαρούλα- Χαραλαμπiα Βρη 53
Ντιντσέρ Μεμέτ 52
Κωνσταντίνος Γιαγατσινός 49
Κωνσταντίνος Μιχαηλίδης 45
Γιοκχάν Ισμαήλ 43
Στολίνα Πέτκου 43
Κερασούλα Διαλεκτάκη 40
Χαλήλ Χαλήλ 40
Δημήτρης Βέτης 39
Ελένη Κοζίδου 39
Γεώργιος Μάντσαρης 38
Σταυρούλα Μάρκου-Τζατζανά 38
Δημήτρης Γιακουμής 37
Δημήτρης Δημητριάδης 36
Χρήστος Αντωνίου 34
Ντοβάν Μουμίν
Γρηγόρης Αραμπατζής 33
Μουχαρέμ Γιακούπ 32
Ευφροσύνη Καραγιαννίδου 29
Ντικρανούχη Κουγιουμτζιάν 28
Λόλα Παιδαράκη-Ιναγκάμοβα 27
Αμέτ Σακήρ 24
Συρματούλα Τσαρέκα 23
Καλλιόπη Ηλιάδου 22
Νεντίμ Σαϊτ 22
Ιμπραχήμ Ισμαήλ Σαδίκ 22
Ευστράτιος Τογκαλίδης 22
Μαραντών Αρζουμανίδης 19
Εμίν Μπουλμπούλ 16
Παρθένα Χατζίδου 16
Ευτυχία Παρσαλίδη 13
Μαρίνα Τσαρμαντίδου 13
Νικολέτα Χάιτα 12
Ευαγγελία Δανιήλ 11

Τοπική Ενότητα Νέου Σιδηροχωρίου
Παναγιώτης Γιαγκανίδης 145
Μεμέτ Μεμέτ 70
Φεήζ Μολλά Ντελή 24

 

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τοπική Ενότητα Αιγείρου

Παναγιώτης Βγένας 215

Δημήτρης Κοτσίλας 146

Τοπική Ενότητα Κομοτηνής
Κοσμάς Καραϊσκος 490

Γιώργος Ζαφειρίδης 194

Δημήτρης Φωλιάς 191

Πάρις Καλοδημίδης 189

Γιώργος Πάφης 184

Παναγιώτης Καρακολίδης 177

Ευθυμία Καραπούλη 175

Δημήτρης Αμανατίδης 148

Δημήτρης Αλεξανδρίδης 125

Αναστάσιος Μιχόπουλος 106

Κωνσταντίνος Παύλου 94

Ευαγγελία Ζεμπεκίδου 92

Θωμάς Σταυρίδης 81

Λαμπρινή Κοτσίλα 80

Δημήτρης Κασάπης 78

Χρήστος Σερμπέζης 78

Αθηνά Πετροπούλου 77

Χρυσάφης Κολιντζαρίδης 69

Αναστασία Γεωργαντά 64

Γεώργιος Εφετζής 61

Δημήτρης Καρακύριος 61

Γεωργία Δάγκα 60

Παρασκευή Μάλλιου 58

Σπύρος Σπυριδωνίδης 53

Αντιγόνη Αραμπατζή 52

Νικόλαος Καρχαδάκης 52

Δημήτρης Βασιλάκης 49

Γεώργιος Κελέσης 38

Γιώργος Καρακιουλάχης 36

Σμαρώ Δημαρά 33

Μουράτ Σωτηρίου 33

Μαργαρίτης Αλτσατζής   32

Μαργαρίτα Ρωσσίδου 26

Αργύρη Κακαζάνη 25

Χρυσάνθη Ξάνθου 24

Ελένη Εφετζή 23

Άρης Γκρατσιάνο Χαλδογερίδης 23

Κρίστο Σκέντο 22

Μπιρόλ Ναζήφ 21

Ανδρονίκη Ψαλτοπούλου 19

Μαγδαληνή Μιχαηλίδου 18

Σιακήρ Μεχμέτ 13

Ελισάβετ Παρλάκ 13

Μαρίνα Κασιρίδου 12

Ευδοκία Μητσοπούλου 12

Ινγκά Φωτιάδου 11

Μιχαήλ Κασιρίδης 10

Ξενιάδη Κιλινκαρίδου 9

Αχμέτ Μεργιέμ 7

Καδριέ Χαμήτ 6

Υρκιέ Σοφτά 5

Οσμάν Τζανσού 3

Ορχάν Χουσεΐν 3

Τοπική Ενότητα Νέου Σιδηροχωρίου
Αγγελική Μπαζατζή 237

Μαρίνα Ρωσίδου 44

 

 

ΞΕ-ΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ-ΒΑΒΑΤΣΙΚΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Τοπική Ενότητα Αιγείρου

Ευριπίδης Κούκος 91

Φιλοποίμην Ανδρεάδης 90

Τοπική Ενότητα Κομοτηνής

Πέτρος Ζωγράφου 260

Κιορπέογλου Κωνσταντίνος 190

Ξάνθος Κώστογλου 172

Μεχμέτ Ισμαήλ 170

Ευάγγελος Αλεξόπουλος 145

Καλούδης Καλουδόπουλος 135

Ρετζέπ Μαχμούτ 116

Ευγενία Νικολαϊδου 112

Τζεμήλ Ρεσέτ 109

Κωνσταντίνος Κρόκος 104

Σταύρος Ρουμπίδης  92

Αθανάσιος Τσαλίκης 88

Αθανάσιος Κλωνίδης 86

Σπύρος Μποζατζίδης 86

Αβραάμ (Μάκης) Σαλασίδης  85

Αθανάσιος Δανίδης 69

Μαρία Παπαδοπούλου  65

Σοφία Τσιτηρίδου  64

Νικόλαος Νικολαϊδης  61

Σταματούλα Ιωαννίδου  57

Σταματία Σκαρλατίδου 50

Μαρία Γεωργιάδου 47

Αναστασία Ξενοδοχίδου 45

Χριστόφορος Τσιρωνίδης 45

Ελένη Παπαναστασίου 40

Μαρία Ξενοδοχίδου 37

Ουρανία Πουφίνα 37

Αρήφ Χασάν  36

Κιαζήμ Κάπα Μουσταφά 36

Μουρχάν Μπάλιογλου 34

Ελένη Κικίδη 32

Αντωνία Καρδιμάκη 31

Γεώργιος Κυριακού 31

Παναγιώτης Τσοχλιάς 31

Αθηνά Χαριτίδου 25

Αθανασία Αρσενίου 24

Αποστολίνα Τσίρου 24

Φαχρεντίν Σουλεϊμάν 24

Εμινέ Χασάν Καδή 16

Νικόλαος Ξηροτύρης 16

Αθανάσιος Παπαντωνόπουλος 3

Τοπική Ενότητα Νέου Σιδηροχωρίου

Τατιάνα Κοσμίδου 100

Βασίλειος Κιλιγκαρίδης 47

 

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ-ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Τοπική Ενότητα Αιγείρου 

Αναστασία Μπαλιάκα 47

Δημήτρης Χρηστίδης 342

Ιωάννης Μιχαηλίδης 34

 

Τοπική Ενότητα Κομοτηνής

Νικόλαος Βαργεμίδης 179

Πέτρος Τεπερίδης 130

Γεωργία Φακιρίδου-Μαραγκού 108

Λεωνίδας Ευστρατίου 78

Αναστάσιος Γκλαβάνης 61

Ζαχαρίας Τύλιος 52

Μουζαφέρ Μουσταφά 44

Μαρία Παπαδοπούλου 41

Ευάγγελος Ευαγγελόπουλος 40

Παναγιώτης Αμανατίδης 37

Μάρκος Τραιτοράκης 37

Ελευθέριος Τηγανούριας 33

Παναγιώτης Λεονταρίδης 31

Σοφία Δημοπούλου 30

Αθανάσιος Καδρούδης 29

Χαράλαμπος Κυρατζόγλου 29

Πέτρος Κιτμερίδης 27

Ευαγγελία Μαυρομάτη 27

Παναγιώτα Δεβετζή 26

Αναστάσιος Χαρτοματζίδης 26

Ανδρέας Κάσσας 25

Κυριακή Πατήρη 25

Εμίν Χουσεΐν 23

Άννα Παπαδοπούλου-Τσίτσογλου 23

Τζαχήτ Σερήφ 23

Ζαφειρούλα Χρηστίδου 23

Βασίλειος Καλάμης 22

Δημήτριος Χαμητίδης 22

Σταυρούλα Γεωργίου 21

Νικόλαος Παπανικολάου 20

Αθανάσιος Ιγγλής 18

Αλίκη Κασιτερίδου 17

Σταμάτιος Καλφόπουλος 16

Ελένη Κωνσταντινίδου 15

Ευρίκλεια Χρυσοχοϊδου 15

Κατερίνη Κορδάλη 14

Ευαγγελία Κουρμπαλίδου 14

Μάριος Θεοδώρου 13

Σαράντης Πανταζής 11

Χαρίκλεια Οβελίδου 10

Χαράλαμπος Παπαστεφάνου 10

Σωτρηρούλα Καρακούση 9

Παύλος Μπαλτζίδης 8

Ευθαλία Μπρούσα 6

Στρατούλα Χιονίδου-Βαλσάμη 5

 

Τοπική Ενότητα Νέου Σιδηροχωρίου

Θεοχάρης Θεοδωρίδης 55

Σοφία Κοσμά 24

Άννα-Μαρία Φαρακλού 14

 

YUNANİSTAN BELEDİYE SEÇİMLERİ-2019 GÜMÜLCİNE BELEDİYESİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 16/11/2019
HAVA DURUMU - Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ 16/11/2019
Yunanistan AB'de işsizlikte birinciliği korudu
Yunanistan AB'de işsizlikte birinciliği korudu