Miçotakis’in Evros ziyareti başladı

Miçotakis’in Evros ziyareti başladı
Miçotakis’in Evros ziyareti başladı LM
Bu içerik 3779 kez okundu.

Başbakan Kiriakos Miçotakis, Türk – Yunan sınırındaki durumu yakından görmek üzere 3 Mart Salı günü (bugün) sabah saatlerinde Dedeağaç’a geldi.
İlk olarak Dedeağaç şehrini ziyaret eden Miçotakis burada halk ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Ferecik’e (Feres) geçen başbakan burada sınırdaki son durumla ilgili olarak yetkililerden bilgi aldı.

Başbakan Miçotakis ziyareti sırasında yaptığı açıklama Yunanistan’ın sınırlarının Avrupa’nın da sınırları olduğunu belirterek, “Moralimiz dorukta, işimizi yapalım, tüm toplum birleşmiş durumda, mücadele ulusaldır, yasadışı kimse geçmeyecektir. Evros daima ayaktadır, Trakya her zaman ayaktadır.” ifadelerini kullandı.

Başbakan Miçotakis’e gerçekleştirdiği Evros ziyaretnde Savunma Bakanı Nikos Panagiotopulos, Kamu Düzeni Bakanı Mihalis Hrisohoidis, Hükümet Sözcüsü Stelios Peças ve Genelkurmay Başkanı Konstantinos Floros eşlik ediyor.

Miçotakis’in gün içinde Avrupalı yetkililerle birlikte Kastanies – Pazakule gümrük kapısına ve sınır bölgesine giderek incelemelerde bulunması bekleniyor.

sınır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi