Ormanda kaybolan iki kişi 18 gün sonra sağ kurtarıldı

Ormanda kaybolan iki kişi 18 gün sonra sağ kurtarıldı
Ormanda kaybolan iki kişi 18 gün sonra sağ kurtarıldı LM
Bu içerik 1859 kez okundu.

Yeni Zelanda'da doğa yürüyüşüne çıkan iki kişi sis nedeniyle kaybolmalarından 18 gün sonra sağ olarak kurtarıldı.

Ormanlık alanda bulunan ve her ikisi de 23 yaşında olan Jessica O’Connor ile Dion Reynolds, 9 Mayıs'ta yüksek dağlarla çevrili Kahurangi Milli Parkı'nda beş gün geçirmek istedi.

Ancak ikili yürüyüşe çıkmalarından kısa süre sonra sis nedeniyle kayboldu ve beraberlerinde götürdükleri yiyecekleri de kısa sürede tükendi.

Yolculuğun 19'uncu gününde yaktıkları ateşin dumanı sayesinde yerleri belirlenen ve askeri helikopterle kurtarılan ikili, hastaneye kaldırıldı.

Polis, Jessica O’Connor ile Dion Reynolds'un durumunun iyi olduğunu, sadece vücutlarında hafif sıyrıklar bulunduğunu bildirdi.İkilinin kaybolmalarının ardından aralarında beş uzman izci, üç kurtarma köpeği ve iki helikopter dahil yaklaşık 50 kişiden oluşan bir ekip tarafından aranıyordu.Kötü hava koşullarına, bölgenin engebeli ve ormanlık olmasının da eklenmesi gerektiğini ifade eden emniyet yetkilisi Paul Borrell, "Harika bir durum. Günler geçtikçe giderek daha fazla endişelenmemize rağmen ümit ettiğimiz bir sonuca ulaştık." diye konuştu. Yeni Zelanda'nın ikinci en büyük milli parkı olan Kahurangi Milli Parkı, vahşi doğada yürümek isteyenlerin tercih ettiği yerlerin başında geliyor. Ayrıca bölgede daha önce Yüzüklerin Efendisi filminin bazı bölümleri çekilmişti.

Yeni Zelanda
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi