Astrolojide En İnce Düşünceli Yükselen Burçları

Astrolojide En İnce Düşünceli Yükselen Burçları
Astrolojide En İnce Düşünceli Yükselen Burçları LM
Bu içerik 778 kez okundu.

Su burçları duyguları anlama becerisi ve hoşgörüsüyle aile içerisinde ince düşünceli eş sınıfına girer. Aşağıda sırasıyla yükselen Balık, Yengeç ve Akrep burcu özelliklerini detaylı inceleyelim.

Yükselen Balık Burcu Özellikleri

Doğum haritası 1. Evinde yer alan Balık burcundaki yükselen, insana inanılmaz bir hassasiyet, romantizm ve fantezi bahşeder.

 • Bilincin iki hayatı bir araya getirmesi zordur - rüyalarda ve gerçekte, bu nedenle kişi genellikle hayalperesttir ve pembe gözlüklerini çıkaramaz.
 • Kararsız ve mütevazı bir hayalperest, Güneş ve Mars'ın güçlü bir konumda olması şartıyla planları hayata geçirebilir, ancak bazen ince ve savunmasız bir ruhun yaratıcılığını teşvik etmekle ilgilenen güçlü ve pratik bir ortağa ihtiyacı vardır.
 • Balık yükselen burç sahipleri fedakardır. Her zaman hasta birine yardım eder ve acı çeken en kötü düşmanı olsa bile ona yardım eder.
 • Evsiz hayvanları besler ve dünyanın adaletsizliği hakkında şiirler yazar.
 • Yükselen Balık burcu özellikleri Neptün'e vurulduğunda çok utangaç olurlar.

Yükselen Balık Burcu Özellikleri; Kadın

Yükselen Balık burcu özellikleri kişiyi çocukluğunda kavrar; yaratıcı yetenekler gösterir: dans eder, hikayeler oluşturur, çizer, tiyatroda gibi oyun oynar. Kendine çok güvenir ve savunmadır. Karakter olarak daha güçlü her kişiliğe boyun eğer. Günlük ömrü olan kelebek gibi yaşar. Her zaman geçmişte kalır. Geçmişi anar ve bir hikayeyi binlerce kez anlatır. Bu hikayeyi de her seferinde sanki ilk kez anlatıyormuşçasına heyecanla dile getirir. Entrikalara karşı koyamaz ve iyi kalbi nedeniyle insanlar tarafından kullanılmaya bir süre sonra alışır.

Yükselen Balık Burcu Özellikleri; Erkek

Ergenlik döneminde hayvanlarla ve kitap kahramanlarıyla iletişimi tercih eden utangaç bir çocuktur. El falı seven biridir. Büyürken, yükselen Balık burcu özellikleri sahibi saflığını ve çocukluğunu kaybetmez. Eksantrik, çocuksu ve çok yaratıcı bir insandır. Neşeli ve sosyaldir ancak ruhunun enerji kaynaklarını yeniden şarj etmek için yalnızlık dönemlerine ihtiyacı duyar. Partnerinin, sevgiliden çok arkadaşlık olmasını ister.

Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri

Genelde minyon olan yengeç burcu kadınlarında dikkat çeken özellik, göğüslerinin bedenlerine göre daha büyük olması. Erkeklerde ise kambur duruş şeklidir. Problemli bir cilde sahiplerdir, güneş lekeleri, sivilceleri, derin gözenekleri vardır. Yüz şekilleri ya ince uzun ya da tam yuvarlaktır. Yükselen Yengeç burcu özellikleri incelendiğinde bu insanların duyarlı ve hassas olduklarını görürüz.

Kolay Empati Kurarlar

Karşısındaki ile çok kolay bir şekilde empati kurabilir. Sevdiklerini misafir etmekten, onlara ikramlarda bulunmaktan ve hizmet etmekten keyif alırlar. Sürekli etrafındaki insanlarla ilgilenirler çünkü başkaları için bir şeyler yaptıkları zamanlar kendilerini mutlu hissederler.

 • Muhteşem bakıcıdırlar
 • Koruyucudurlar
 • Ruh halleri değişkendir
 • Aile kurmaya meyillidirler
 • Sorumluluk almaktan kaçarlar
 • Alıngandırlar

Duyguları Aynı Anda Yaşarlar

Sevdiklerini korumak için her şeyi yapabilirler. Yükselen Yengeç burcu özellikleriiçinde korumacılıklarını ve muhteşem bakıcı ruhlarını vurgulamamak olmaz. Ruh halleri sık bir şekilde değiştiğinden dolayı aynı gün içinde birçok duyguyu aynı anda yaşarlar. Örneğin telefonda tartışırken kapattığı anda gülebilen kişilerdir. Hayatlarının sorumluluğunu kolay almazlar. Bu yüzden sürekli sırtlarını dayayabileceği insanları ararlar.

Yönlendirilmeyi Severler

Duygusal olarak çevresindeki enerjiden çok hızlı bir şekilde etkilenirler. Yükselen Yengeç burcu özellikleri açısından onlar için kavga ve gürültünün olduğu ortamlar asla uygun değildir. Aile hayatına bağlı olmaları, kendi ailelerini kurmaları için küçük yaşta onlara motive olur. Bu yüzden erken yaşta evlenirler. Evlenip kendi ailelerini kursalar dahi ebeveynlerinden ayrı kalamazlar. Bu yüzden her zaman kendi ailesine yakın bölgede oturmayı tercih ederler. Kaprisli ve alıngan tavırları nedeniyle istekleri yerine gelmediğinde kabuğuna çekilip kimseyle muhatap olmazlar. Bu durum belli bir süre sonra insanları kendisinden uzaklaştırmaya neden olur. Yönlendirilmeyi severler ve yapmaları gerekenlerin liste olarak ellerine verilmesini beklerler.

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

Akrep'teki yükselen burç, kişiyi başarının anahtarını bulmak için büyüteçle iç dünyaya bakmaya zorlar, bu da genellikle psikoloji ve astroloji üzerine profesyonel çalışmalara götürür.

Yükselen Akrep burcu özellikleri taşıyan kişi bir dedektif, aynı zamanda diğer insanların sırlarını çözmek için ayarlanmış, çünkü eylemlerinin algoritmasını anladıktan sonra, ona eziyet eden soruları cevaplar.

Bu yükselen burç;

 • Felaketlerin ve doğal afetlerin nedenleri, doğum ve ölüm, suçların motivasyonu konusunda analist özelliklerle büyülendi.
 • Genellikle kişilere yaklaşırlar çünkü materyali kitaplardan değil, doğrudan canlı iletişim yoluyla öğrenirler.
 • Kişi, ebeveynlerin genotipine bakılmaksızın koyu saçlı doğar. Zamanla saç rengi açık sarıya dönüşebilir, ancak yaşamın ilk haftalarında yükselen Akreplerin % 90'ı koyu tenli esmerdir.
 • Güneş ateş burçlarındaysa, doğum zamanı annelerine çok acı çektirirler. Ay’da ise doğum hızla gerçekleşir.

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri; Kadın

Yükselen Akrep burcu özellikleri kadın için seksi bir mıknatıstır. Baştan çıkarma hakkında çok şey bilen sofistike bir dişidir. Akrep'teki yükselen burç sahibinde, parlak zafer zirvelerine ulaşmak isteyen aktif bir amaç verir ama aynı zamanda tam tersi de olabilir.  Tutku ve hırslardan bıkmış tembel bir iç mücadelesi vardır. Oğlak ya da Boğa burcu olan kişinin yükseleni akrepse ömür boyu para dolu bir hayat geçireceği anlamına gelir.

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri; Erkek

Yükselen Akrep burcu özellikleri taşıyan erkek acımasızdır, açık sözlüdür ve teslimiyete dayanamaz. Bu nedenle, derin güvensizlik ve utangaçlığa rağmen, gücünü pekiştirmeye çalışır. Genç yaşta bir patron olarak liderlik pozisyonu alır, bu da daha sonra külfetli olur ve ana işi astlara kaydırır. Çevresindeki çok sayıda kişi olur ve herkes arkadaşı olmak ister; ancak doğaüstü sezgileri sayesinde yalnızca gerçekten zeki ve sadık olanları kendine arkadaş olarak seçer.

 

 

Burçlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YİNE YÜKSELDİ: KORONA'da 1 ARALIK 2020 SALI VERİLERİ
YİNE YÜKSELDİ: KORONA'da 1 ARALIK 2020 SALI VERİLERİ
Koronavirüs: 235 milyon kişi yardıma muhtaç
Koronavirüs: 235 milyon kişi yardıma muhtaç