Maradona'nın ailesi miras savaşına girdi

Maradona'nın ailesi miras savaşına girdi
Maradona'nın ailesi miras savaşına girdi LM
Bu içerik 863 kez okundu.

Maradona'nın beş çocuğu ve hiç görmediği yedi çocuğu ile dört kız kardeşi 49,5 milyon dolarlık mirastan pay alma savaşı başlattı. Arjantin yasalarına göre hiç görmediği çocukları da meşru çocuklarıyla eşit pay alabilir.
Arjantinli efsanevi futbolcu Diego Maradona’nın yakınları 49,5 milyon dolarlık servet savaşına girdi. 

25 Kasım’da 60 yaşında hayata veda eden ve geride vasiyet bırakmayan Maradona’nın yakınlarının talebiyle servetin en az 16’ya bölünmesini bekliyor.

16 KİŞİ MİRASTAN PAY BEKLİYOR

1986’da Arjantin’in İngiltere’yi 2-1 yendiği maçta attığı ikinci golle “yüzyılın golü”ne imza atan futbol efsanesinin beş çocuğu bulunuyor. The Sun gazetesinin haberine göre, Maradona’nın evlilik dışı ilişkilerinden de yedi çocuğu daha bulunduğu, onlarla birlikte beş kız kardeşinden dördünün de mirastan pay almak için yarıştığı konuşuluyor.

Arjantin’in başkenti Buenos Aires’ta gazeteye konuşan bir kaynak, “Maradona’nın parası için verilen bu savaş bir yarış olmayacak, Dünya Kupası olacak” ifadesini kullandı.

Mahkeme belgeleri, Maradona’nın servetinin İsviçre, Dubai ve Buenos Aires'te nakit para, dünya genelinde mülkler ve lüks araçları içerdiğini ortaya çıkardı. 

Maradona’nın hesapları ayrıca Puma ve Coca-Cola dahil büyük markalarla yapılan reklam sözleşmelerinden gelen paraları da içeriyor.

ÖNCE VASİYET HAZIRLADI, SONRA İPTAL ETTİ

Maradona'nın 2012'de bir vasiyetname imzaladığı, ancak dört yıl sonra vasiyetin rafa kaldırıldığı öğrenildi.

maradona
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KORONA'da 18 OCAK 2021 PAZARTESİ VERİLERİ, BATI TRAKYA'DA VAKA SAYISI!!!
KORONA'da 18 OCAK 2021 PAZARTESİ VERİLERİ, BATI TRAKYA'DA VAKA SAYISI!!!
KORONA'da 17 OCAK 2021 PAZAR VERİLERİ, BATI TRAKYA'DA VAKA SAYISI!!!
KORONA'da 17 OCAK 2021 PAZAR VERİLERİ, BATI TRAKYA'DA VAKA SAYISI!!!