‘GÖNÜL SEPETİ’ İSKEÇE’DEKİ MARKETLERDE YARDIMSEVERLERİ BEKLİYOR

‘GÖNÜL SEPETİ’ İSKEÇE’DEKİ MARKETLERDE YARDIMSEVERLERİ BEKLİYOR
‘GÖNÜL SEPETİ’ İSKEÇE’DEKİ MARKETLERDE YARDIMSEVERLERİ BEKLİYOR LM
Bu içerik 1071 kez okundu.

Önce ekonomik kriz şimdi ise pandemi süreci malesef bir çok aileyi temel ihtiyaçlarını dahi karşılamaz hale getirmiştir. Hayatı boyunca çalışmış didinmiş ve kimseye muhtaç olmamış insanımız çoğu zaman kimseden yardım istememektedir.

İskeçe’de bir grup gönüllü, yardımseverlerin satın aldıkları odunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak bir çok evin ısınmasına vesile olmuşlardı. Şimdi ise ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için market ve bakkallarda “Gönül Sepeti” projesi başlattılar.

“Gönül Sepeti” ilk başta İskeçe ve Koyunköyü’nde daha sonra ise tüm İskeçe ilinde kabul eden market ve bakkallara yerleştirilecek. Yardım severlerin sepetlere bırakacağı erzak ve malzemeler öncelikli olarak aynı köyde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.  Herhangi bir köyde erzak artması durumunda ise  diğer ihtiyaç duyulan köylerdeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

 “Gönül Sepeti” yardım kampanyasında para yardımı kesinlikle kabul edilmiyor. Yardımseverlerin kendilerinin ödediği odunları ve market malzemelerini gönüllüler büyük bir gizlilikle yardıma muhtaç ailelere ulaştırıyor.

Şu felsefe ile yola çıkan ve sosyal medyada bir grup kurarak duyuran gönüllüler, bütün ihtiyaç sahiplerine ulaşmak istiyorlar:

“Gönül sepeti Gurubu tüm İskeçe çapında Bakkal ve Mini Marketlerde oluşturmak istediğimiz Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için ilkesine uygun el ele vererek yardımlaşma duyarlılığını oluşturmak istediğimiz ve sosyal medyadan destek ile yürütmeyi düşündüğümüz bir sosyal duyarlılık projesidir.”

Siz de sosyal medyadaki grubuna katılarak nerde ve nasıl yardım yapabileceğinizi görebilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/458827475507767/?ref=share

 

gönül sepeti İskeçe
japon escort
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KORONA'da 24 ŞUBAT 2021  ÇARŞAMBA VERİLERİ. BATI TRAKYA'DA VAKA SAYISI!!
KORONA'da 24 ŞUBAT 2021 ÇARŞAMBA VERİLERİ. BATI TRAKYA'DA VAKA SAYISI!!
Έκρηξη στα κρούσματα σήμερα, Τρίτη 23 Φεβρουαρίου
Έκρηξη στα κρούσματα σήμερα, Τρίτη 23 Φεβρουαρίου