‘Özel zarar tespiti tütün komisyonu' kuruldu

‘Özel zarar tespiti tütün komisyonu' kuruldu
‘Özel zarar tespiti tütün komisyonu' kuruldu LM
Bu içerik 2432 kez okundu.

Rodop İli Milletvekili İlhan Ahmet'in Tarım Bakanlığı nezdinde yapmış olduğu girişimleri sonucunda "Özel Tütün Zarar Tespit Komisyonu" kuruldu.

Konuyla ilgli olarak milletvekili İlhan Ahmet yaptığı yazılı açıklamada şunları aktardı:

"Meclis çatısı altında yapmış olduğum bilinçli ve kesintisiz çalışmalar sonucunda, Tarım Bakanlığı yapmış olduğu resmî açıklama ile ‘Özel zarar tespiti tütün komisyonu' tekrar kurulduğunu ve çalışmalarına başlayacağını ifade etmiştir.

Bilindiği üzere daha önce Meclis Genel Kurulunda eski Tarım Bakanı Sn. Makis Voridis şahsıma vermiş olduğu cevapta bu özel komisyonu kurulacağını vaad etmiş ancak sonradan bu komisyonun kurulmadığını tespit etmiştim.

Dün talebim üzerine Mecliste gerçekleşen özel oturum sonucu Tarım Bakan’ın komisyonun kurulduğunu yazılı olarak açıklaması olumludur.

Tütün üreticilerinde 2018 yılından bugüne dek gelir kaybının yaklaşık olarak 24 milyon Evroyu aştığını ve Bakanlığın bu gelir kaybını ortadan kaldıracak tedbirleri ivedilikle alması zaruretir.

Bakanlığın hazinede yeterli nakdi imkan olmadığı iddiasının ise ‘ komik’ olduğunu ve azınlık tütün  üreticisine karşı şu ana kadar iktidarda siyasi irade yetersizliği olduğu da apaçık ortadadır . Özelike pandemi sebebi ile pek çok tarım üreticisine gelir kaybı sebebi ile yardım yapılırken bu yardımın bölge  çiftçisine yapılmaması düşündürücüdür.

Ancak iktidarın bu hususta ne kadar samimi ? ve iyiniyetli ? olduklarını siz halkımız adına sizlerin Vekili olarak elbette  takip etmeye devam edeceğiz.

Sevgili yurttaşlarım, Biz milletimizin yararı için umut olmaya ve her alanda çalışmaya devam edeceğiz."

İlhan Ahmet Tütün Zarar Tespit Komisyonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi