Rusya-Mısır anlaştı, hava trafiği yeniden açılıyor

Rusya-Mısır anlaştı, hava trafiği yeniden açılıyor
Rusya-Mısır anlaştı, hava trafiği yeniden açılıyor LM
Bu içerik 471 kez okundu.

Rusya ve Mısır, tatil bölgeleri de dahil olmak üzere iki ülke arasındaki uçak seferlerinin tam olarak yeniden başlatılması konusunda anlaşma sağladı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Mısır Cumhurbaşkanı Abdül Fettah el-Sisi'nin imzaladığı anlaşma sonrası yapılan açıklamada, başta turizm alanında işbirliği olmak üzere Libya ve Hedasi Barajı'na yönelik gelişmeler, Süveyş Kanalı ekonomik bölgesi ve Dabaa nükleer santrali konularının ele alındığı belirtildi.

31 Ekim 2015'te bir Rus yolcu uçağı Sina Yarımadası'nda düşmüş, uçaktaki 217 yolcu ve 7 mürettebattan kurtulan olmamıştı. Bu kazanın ardından iki ülke arasındaki seferler durdurulmuştu.

2011'de yaşanan Arap Baharı, ülkenin turistik yerlerindeki bombalı saldırılar ve son olarak da Covid-19 pandemisi nedeniyle Mısır ekonomisinin bel kemiğini oluşturan turizm sektörü büyük darbe almıştı.

Nisan ortasında Türk Hava Yolları (THY), 1 Haziran'a kadar Rusya çıkışlı ve varışlı tüm seferlerin durdurulduğunu, bu dönemde Türkiye ile Rusya arasında karşılıklı haftada iki sefer yapılacağını bildirmişti.

Rusya Mısır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bugün itibariyle Yunanistan'da rekor sucaklar geliyor.!
Bugün itibariyle Yunanistan'da rekor sucaklar geliyor.!
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi