AB’de koltuk kavgası devam ediyor

AB’de koltuk kavgası devam ediyor
AB’de koltuk kavgası devam ediyor LM
Bu içerik 573 kez okundu.

Avrupa Parlamentosu’nda düzenlenen oturum, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen (VDL) arasında, 6 Nisan’da Türkiye’ye yaptıkları ziyarette yaşanan ‘kanepe sorunu’ nedeniyle yaşanan krizin bitmediğini gösterdi.
Büyük ölçüde AB’nin protokol ekiplerinin neden olduğu olaya ilişkin ilk kez detaylı açıklama yapan VDL, yaşananların kadın olmasından kaynaklandığı sonucuna vardığını belirterek, “AB Komisyonu Başkanıyım ve ona göre muamele görmek isterdim ancak öyle olmadı. Bir kadın ve Avrupalı olarak incindim ve yalnız hissettim” dedi. AP üyelerinin önemli bölümü Michel’e karşı VDL’yi desteklerken, AB Konseyi Başkanı, daha farklı davranmadığı için açıkça özür dilemek yerine suçu Türkiye’ye atmaya çalışan yaklaşımını sürdürdü.

TEK SESLİ AVRUPA

Kadın hakları ve tek sesle konuşan bir Avrupa için mücadele edeceğini söyleyen VDL, Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmesinin çok kötü bir sinyal olduğunu ancak inanılır olmak için başkalarını eleştirmeden AB içinde eyleme geçilmesi gerektiğini söyleyerek, “Bazı üye devletlerin sözleşmeyi onaylamamış olması, bazılarının çekilme niyetinde olması kabul edilemez” diye konuştu.

koltuk kavgası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'de yangınlarda son durum
Türkiye'de yangınlarda son durum
Nikos Dendias'tan Çavuşoğlu'na 'ihtiyaç halinde yardıma hazırız' mesajı
Nikos Dendias'tan Çavuşoğlu'na 'ihtiyaç halinde yardıma hazırız' mesajı

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi