Durmadan 52 saat, 126 kilometre yüzdü,

Durmadan 52 saat, 126 kilometre yüzdü,
Durmadan 52 saat, 126 kilometre yüzdü, LM
Bu içerik 707 kez okundu.

126 kilometre yüzdü, 52 saat sürdü!

Maltalı yüzücü Neil Agius, İtalyanın Linosa Adasından Maltaya 125,6 kilometrelik mesafeyi 52 saati aşkın sürede durmadan yüzdü.

İtalya ve Malta basınına yansıyan haberlere göre, İtalyanın Akdenizdeki adalarından Linosadan 28 Haziran Pazartesi yüzmeye başlayan Agius, 52 saat durmadan 125,6 kilometrelik mesafe katederek Maltanın Gozo Adasına 30 Haziran Çarşamba akşamı geç saatlerde ulaşmayı başardı.

Agiusa parkuru boyunca 24 kişilik destek ekibi eşlik ederken Maltalı yüzücüye her 29 dakikada bir yapılan mini molalarla su ve sıvı gıda verildi.

35 yaşındaki Agius, 10 saatlik dinlenmenin ardından yaptığı açıklamada, destekçilerine teşekkür ederek biraz kas ağrısı ile ağzı ve burnunu yakan deniz tuzunun acısını hissettiğini belirtti.

Agiusun bu yüzüşünün, ilgili uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanması halinde, 2014te Bahamalarda South Eleuthera adasından Nassauya 41 saat 21 dakikada 124,4 kilometre yüzen Avustralyalı Chloe McCardleın rekoru da geliştirilmiş olacak.

Agiusun ilk aşamada 130 kilometre yüzmeyi planladığı ancak denizin dalgalı olması sebebiyle rotasını biraz daha kısalttığı ifade edildi.

Eski yüzücü olan ve Maltayı 2004 Atina Olimpiyat Oyunlarında temsil eden Agius, ülkesinde yüzme antrenörlüğü yapıyor, aynı zamanda da denizlerin kirlenmesi konusuna dikkati çekmek için çalışmalar yapıyor.

Malta
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi