İSKEÇE BELEDİYESİNE KİMLER SEÇİLDİ-SEÇİLİYOR

Resmi sonuçlar

İSKEÇE BELEDİYESİNE KİMLER SEÇİLDİ-SEÇİLİYOR
İSKEÇE BELEDİYESİNE KİMLER SEÇİLDİ-SEÇİLİYOR
Bu içerik 1408 kez okundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 Mayıs'ta seçilen 19 kişi şunlardır:

    1. Μανώλης Τσέπελης (Δήμος-Πρότυπο)
    2. Γιώργος Παπασταματίου (Δήμος Πρότυπο)
    3. Τάσος Θεοδωρίδης (Δήμος Πρότυπο)
    4. Θόδωρος Ηλιάδης (Δήμος Πρότυπο)
    5. Απόστολος Αγκόρτζας (Δήμος Πρότυπο)
    6. Χουσείν Ογλού Τιμούρ (Κοινωνία Δημοτών)
    7. Κρίτων Καλογερής (Κοινωνία Δημοτών)
    8. Καρά Αχμέτ (Κοινωνία Δημοτών)
    9. Θανάσης Ξυνίδης (Κοινωνία Δημοτών)
    10. Δημήτρης Μπένης (Συμμετέχω)
    11. Μπαντάκ Σιαμπάν (Συμμετέχω)
    12. Στέλιος Γουναρίδης (Συμμετέχω)
    13. Γιάννης Τσεγγελίδης (Συμμετέχω)
    14. Σωτήρης Τσιακίρογλου (Ενωτική Πρωτοβουλία)
    15. Αλίκη Μιχαλοπούλου (Ενωτική Πρωτοβουλία)
    16. Ιπποκράτης Καμαρίδης (Ξάνθη Νέα Εποχή)
    17. Χρυσούλα Δημούδη (Ξάνθη Νέα Εποχή)
    18. Νίκος Ανταμπούφης (Πολίτες για την Ξάνθη)
    19. Γιώργος Κολλάρος (Λαϊκή Συσπείρωση)

İkinci haftaya yani 25 Mayıs'ta yapılacak seçimde diğer 20 üye seçilecek

Seçimi kazanacak olan listeye verilmek üzere 20 sandalye duruyor. Böylece kazanan liste, kanunun öngördüğü 25 sandalyeye erişecek.

Dimarhopoulos seçilirse 19 sandalye ilave alacak. diğer sandalye de Pulios'a verilecek. 

Pulios seçimi kazanırsa, 20 sandalyenin tamamını alacak.

Böylece her halükârda Top İsmet seçilmiş oluyor.

İkinci haftaya kalan seçimlerin galibine göre İskeçe belediye meclis şöyle oluşacak:

DİMARHOPOULOS kazanırsa:

20. Ταρενίδης Παναγιώτης
21. Μποζ Ραμαδάν,
22. Καρά Οσμάν Λεβέντ,
23. Λύρατζης Πασχάλης,
24. Χασάν Ογλού Φερτούν,
25. Γιαννώτα Θεοδώρα,
26. Σδρέβανος Μαρίνος,
27. Ιγιαννίδης Στέφανος,
28. Χασάν Ογλού Ορχάν,
29. Δρεμσίζης Γιάννης,
30. Χατζηευφραιμίδης Ιορδάνης,
31. Τριανταφυλλίδης Κώστας,
32. Μπογιάρ Αχμέτ Σελαϊντήν,
33. Κίρατζη Ερκάν,
34. Ψωμακέλης Κλεομένης,
35. Παρτσαλίδου Δέσποινα,
36. Μούρκας Χρήστος,
37. Κυριακίδης Αλέξανδρος,
38. Γκιρτζίκη Αλεξία,
39. Κυριάκος Παπαδόπουλος (ΔΕ Σταυρούπολης)

40. Χρήστος Πούλιος

41. Τόπ Ισμέτ

 

POULİOS Kazanırsa:

20. Τόπ Ισμέτ
21. Φανουράκης Μανώλης
22. Βασιλούδης Ηλίας
23. Μυλωνάς Γιώργος
24. Τσαρεκτσή Τζενάν
25. Χαριτωνίδου Ειρήνη
26. Ρεκάρης Μιχάλης
27. Χαϊτίδης Δημήτρης
28. Τσαΐρογλου Μάνια
29. Ελευθεριάδης Απόστολος
30. Κεβεντζίδης Θεόδωρος
31. Εγγλεζάκης Ιωάννης
32. Δέλκος Κώστας
33. Δαργανάκης Μπάμπης
34. Μερτζάν Ογλού Ζιά
35. Τοσούν Ογλού Κανσίζ
36. Γαβριηλίδης Κώστας
37. Κυρπόγλου Ρούλα
38. Καβασακάλης Σωτήρης
39. Βορίδης Δημήτρης
40. Παναγιωτίδης Γρηγόρης (ΔΕ Σταυρούπολης)

41. Χ. Δημαρχόπουλος

seçim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunanistan'da dün yine  yeni vakalar 300’ü geçti
Yunanistan'da dün yine yeni vakalar 300’ü geçti
MSB: Türkiye-Yunanistan askeri heyetleri arasındaki teknik toplantı tamamlandı
MSB: Türkiye-Yunanistan askeri heyetleri arasındaki teknik toplantı tamamlandı