Yorgos Pavlidis 8'i Azınlıktan, ilk 50 adayını açıkladı

Pavlidis’in listesinden Rodop ve İskeçe illerinden toplam 8 azınlık üyesi aday olarak gösterildi.

Yorgos Pavlidis 8'i Azınlıktan, ilk 50 adayını açıkladı
Yorgos Pavlidis 8'i Azınlıktan, ilk 50 adayını açıkladı
Bu içerik 2907 kez okundu.

18 ve 25 Mayıs tarihlerinde yapılacak seçimlerde Doğu Makedonya Trakya Eyalet başkanlığı için yarışacak olan Yorgos Pavlidis, listesindeki ilk 50 adayını açıkladı. Pavlidis’in listesinde Rodop ve İskeçe’den 8 Türk aday bulunuyor.

Azınlıktan aday gösterilen isimler şöyle:

1-Önder Mümin (Avukat, Yassıköy Belediye Meclis Başkanı - Rodop)
2-İrfan Hacıgene (İşadamı, Ticaret Odası Başkan Yardımcısı - İskeçe)
3-İsmail Hüse Mustafa (Kamu İşleri Müteahhidi – Rodop)
4-Metin Mustafa (Doktor - Rodop)
5-Mustafa Katrancı (Ekonomist - Rodop)
6-Rıdvan Ahmetçik (Öğretmen - İskeçe)
7-Sunay Aliosmanoğlu (Elektrikçi - İskeçe)
8-Tarkan Mustafa (İşadamı - Rodop)

Açıklanan 50 adayın isimleri:

1

Αλατζά

Κυριακή

Απόστολος

Ψυχολόγος - Υπάλληλος "Βοήθεια στο Σπίτι"

Ξάνθη

2

Αληοσμάνογλου

Σουνάι

Κεμάλ

Ηλεκτρολόγος

Ξάνθη

3

Αμοιρίδης

Μιχαήλ

Χρήστος

Πολιτικός Μηχανικός

Ξάνθη

4

Αντωνιάδης

Κώστας

Συμεών

Δικηγόρος, πολιτευτής

Καβάλα

5

Αραμπατζής

Αθανάσιος

Γεώργιος

αγρότης - περιφερειακός σύμβουλος Ροδόπης

Ροδόπη

6

Αχμετσίκ

Ριτβάν

Χουσείν

Δάσκαλος,πρώην υποψήφιος Ευρωβουλευτής

Ξάνθη

7

Βενετίδης

Κωνσταντίνος

Πασχάλης

Εκπαιδευτικός

Έβρου

8

Βουδούρης

Ευάγγελος

Γεώργιος

Διευθυντής Παθολογίας Νοσοκομείου Έβρου – Παράρτημα Διδυμοτείχου

Έβρου

9

Γάκης

Χρήστος

Δημήτριος

Δικηγόρος

Καβάλα

10

Γεωργιτσόπουλος

Χρήστος

Καλογιάννης

Τέως Δήμαρχος Καλαμπακίου, Δημοτικός Σύμβουλος Δοξάτου, Υπάλληλος ΟΣΕ

Δράμα

11

Ευφραιμίδης

Νικόλαος

Χαράλαμπος

Επιχειρηματίας

Ξάνθη

12

Ζήκου

Άννα

Κωνσταντίνος

Επιχειρηματίας

Καβάλα

13

Θεοδώρου

 Ευαγγελος

Φραγκου

Καθηγητης Φυσικης Αγωγης,πολιτευτής

Έβρου

14

Θεοδώρου

Γιάννης

Γεώργιος

Προπονητής Taekwondo, συνταξιούχος

 

15

Ιωάννου

Κωνσταντίνος

Στέργιος

Δρ. Δασολόγος - Περιβαλλοντολόγος

Δράμα

16

Ιωσηφίδης

Αλέξανδρος

Νικολάου

Δικηγόρος

Καβάλα

17

Καράκη

Παγώνα

Λεμονής

Μαία,πολιτευτής

Έβρου

18

Κατραντζή

Μουσταφά

Χασάν

οικονομολόγος

Ροδόπη

19

Κινατζίδης

Κωνσταντίνος

Χαράλαμπος

Αστυνομικός, Δημοτικός Σύμβουλος Προσοτσάνης, Μέλος ΔΣ Αστυνομικών Υπαλλήλων Δράμας

Δράμα

20

Λεβέντης

Χρήστος

Δημήτριος

Ιατρός χειρουργός Ουρολόγος – Ανδρολόγος

Έβρου

21

Λεπίδα – Μπακέα

Κατερίνα

Αλέξιος

Δικηγόρος

Καβάλα

22

Λημνιός

Νικόλας

Κωνσταντίνος

Μαθηματικός

Έβρου

23

Λιθηρόπουλος

Χρήστος

Σάββας

Αυτοκινητιστής, Αντιπρόεδρος Περιφερειακού Συμβουλίου Ταξί, Αν. Μακεδονίας & Θράκης

Δράμα

24

Μανίτσα-Λιακάκη

Μαρία

Γεώργιος

διοίκηση επιχειρήσεων - πρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου γυναικών Νέου Σιδηροχωρίου

Ροδόπη

25

Μηνάς

Θεόδωρος

Νικόλαος

Ηλεκτρονικός ΤΕΙ, υπάλληλος

Ροδόπη

26

Μοσχοφίδου

Ελεονόρα (Νόρα)

Αντώνιος

Δικαστικός Υπάλληλος – Πρόεδρος Δικαστικών Υπαλλήλων Ορεστιάδας

Έβρου

27

Μουλταζά

Ταρκάν

Αμέτ

επιχειρηματίας

Ροδόπη

28

Μουμίν

Οντέρ

Σαλή

δικηγόρος - πρόεδρος δημοτικού συμβουλίου Ιάσμου

Ροδόπη

29

Μουσταφά

Μετίν

Κιαμήλ

ιατρός παθολόγος

Ροδόπη

30

Μπούτος

Ιωάννης

Αθανάσιος

Υπάλληλος Νοσοκομείου - Ραδιολόγος

Ξάνθη

31

Νάστος

Σπύρος

Χρήστος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Έβρος

32

Νικολαίδου-Μιλλή

 Χριστοφόρα

Χαράλαμπος

Οικονομολόγος, Συντονίστρια,Ασφαλιστικός Σύμβουλος

Δράμα

33

Πακγοσιάν

Ντιάνα

Μαμίκου

Νοσηλεύτρια - Υπάλληλος,(συζ. Αθανασίου Ντάφου)

Ξάνθη

34

Παπαδάκης

Θεοφάνης

Αντώνιος

Δάσκαλος, Συνδικαλιστής

Ξάνθη

35

Παπαμερής

Κωνσταντίνος

Χαράλαμπος

Γεωργός, Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Δ. Παγγαίου

Καβάλα

36

Παπουτσή – Μήττα

Βάσω

Δημητρίου

Καθ. Ξένων Γλωσσών, τ. Υποψ. Πρόεδρος ΔΝΑ

Καβάλα

37

Σαμπανίδης

Γεώργιος

Ιωάννης

Αυτοκινητιστής

Ξάνθη

38

Στεργιόπουλος

Στέργιος

Παναγιώτης

Έμπορος

Καβάλα

39

Τοπαλίδης

Ανέστης

Ελευθέριος

Επιχειρηματίας,Απόφοιτος ΤΕΕ Πληροφορικής

Δράμα

40

Τριανταφυλλίδης

Δημήτριος

Ιωάννης

Έμπορος, πολιτευτής

Ξάνθη

41

Τσαλικίδης

Νικόλαος

Παναγιώτης

πολιτικός μηχανικός - δημοτικός σύμβουλος Κομοτηνής

Ροδόπη

42

Τσαύλος

Νικόλαος

Χαράλαμπος

Αγρότης - Υλοτόμος, Πρόεδρος Δασικού Συνεταιρισμού Κεφαλαρίου

Δράμα

43

Τσιβίκης

Νικόλαος

Ευθύμιος

Οικονομολόγος

Έβρου

44

Τσιλιγγίρης

Σπύρος

Γεώργιος

Ιατρός

Ξάνθη

45

Τσιμπλίδης

Χρήστος

Αλέξανδρος

Πυροσβέστης, Μέλος ΕΠΣ Δράμας

Δράμα

46

Τσολάκης

Σταύρος

Κίμων

Δημ. Υπάλληλος (Π.Υ.) τ. Αντιδήμαρχος

Καβάλα

47

Φουρκαλίδου

Ευστρατία (Σάσα)

Μιχαήλ

Δημόσιος Υπάλληλος

Έβρου

48

Χατζηγκενέ

Ιρφάν

Ιδρίς

Αντιπρόεδρος ΕΒΕ, επαγγελματίας

Ξάνθη

49

Χατζημιχαήλ

Κωνσταντίνος

Δημήτριος

Επιχειρηματίας – Πρόεδρος Εμπορικού Συλλόγου Αλεξανδρούπολης

Έβρου

50

Χουσέ

Μουσταφά Ισμαήλ

Χαλήλ

εργολάβος δημοσίων έργων - αντιπρόεδρος δημοτικού συμβουλίου Δήμου Αρριανών

 

 

Doğu Makedonya Trakya Eyaleti Yorgos Pavlidis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunanistan'da dün yine  yeni vakalar 300’ü geçti
Yunanistan'da dün yine yeni vakalar 300’ü geçti
MSB: Türkiye-Yunanistan askeri heyetleri arasındaki teknik toplantı tamamlandı
MSB: Türkiye-Yunanistan askeri heyetleri arasındaki teknik toplantı tamamlandı