Miçotakis'ten seyahat için AB genelinde Covid-19 aşı sertifikası çağrısı

Miçotakis'ten seyahat için AB genelinde Covid-19 aşı sertifikası çağrısı
Miçotakis'ten seyahat için AB genelinde Covid-19 aşı sertifikası çağrısı LM
Bu içerik 1128 kez okundu.

Başbakan Kyriakos Miçotakis, koronavirüs pandemisinden dolayı durma noktasına gelen uluslararası seyahatlerin yeniden canlandırılması için Avrupa Birliği (AB) çapında bir Covid-19 aşı sertifikası oluşturulması çağrısında bulundu. 
Ekonomisinin beşte birini turizm gelirinin oluşturduğu ülke, vatandaşların aşı olduklarını kanıtlamalarını sağlayan bir sertifikayı uygulamaya sokmuş durumda.

Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'e yazdığı mektupta Miçotakis, sertifikanın 27 üyeli AB'nin tamamına genişletilmesini önerdi. "Yunanistan gibi turizme bağımlı ülkeler için, sorunun yaz sezonundan önce çözülmesi zorunlu" diyen Yunan Başbakan, sertifikanın sadece hava değil, kara ve deniz ulaşımını da kapsamasını istedi. Miçotakis, "Aşı zorunlu ya da seyahat için bir ön koşul olarak görülmemeli fakat aşılanmış kişiler de seyahat etmekte özgür olmalı" dedi.
 
Başbakan ayrıca AB'nin ortak bir formül üzerinde anlaşması durumunda sertifikanın uluslararası bir boyut kazanabileceğini ve böylece küresel ölçekte hareketliliğin yeniden sağlanmasına katkıda bulunulabileceğini belirtti.

Covid-19 salgınının ilk dalgasında oldukça başarılı bir grafik çizen Yunanistan'da ekimden bu yana vaka sayısındaki artış sağlık sistemini kötü bir şekilde zorladı. Bu sebeple kasımda yönetim yeni kısıtlamaları yürürlüğe soktu. Yunanistan'da şu ana kadar 145 bini aşkın kişi pandemiye yakalanırken 5 bin 302 kişi virüsten dolayı hayatını kaybetti.

Covid-19 aşı sertifikasι
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi