Benzer Biçimde Haber De Teknik Direktör Fatih Terim’in

Benzer Biçimde Haber De Teknik Direktör Fatih Terim’in
Benzer Biçimde Haber De Teknik Direktör Fatih Terim’in LM
Bu içerik 2673 kez okundu.

Galatasaray’a müjde benzer biçimde haber de Teknik direktör Fatih Terim’in kadrosunda da görmeyi de son derece de istediği de Mısırlı Mostafa Mohamed’in aktarımında önemli bir ilerleme yaşandı. Mısır gazetesi El Watan’ın haberine bakılırsa, Zamalek ciddi bir de finansal kriz amacıylaydı. Mohamed amacıyla St. Etienne ile ortaya getirilen son görüşmenin negatif geçmesinin peşinden, Galatasaray’ın yeni bir önerile kapıyı çalması, kulüp yönünden bir fırsat olarak görülüyor. Kulüp de konular fashionbet sayfasında yöneticilerinden de Ibrahim Abdallah, Galatasaray’la gerçekleştirdikleri görüşmeye, sonradan da bir menacerin dahil de olması sebebiyle 1 haftalık kriz yaşandığını, yalnızca tekrar kontakta kurduklarında bu sorununun ortadan kalktığını belirtti.

Abdallah, “Hentbol, basketbol ve voleybol takımlarının maaşları 10 aydır ödenemiyor. Oldukça acil 1,2 milyon Euro’ya gereksinimiz var” dedi. Zamalek yöneticisi bununla beraber Mostafa Mohamed’in Mısır’ın en iyi forveti ve en iyi oyuncusu da bulunduğunu belirterek, “Ona son derece değer veriyoruz ve düşündüğümüz rakamın altında bir transfer olmasına izin vermeyeceğiz. Mohamed bununla beraber son derece büyük bir istikbal vaat ediyor. Açıkçası da Galatasaray’dan yeni öneri ulaşınca şaşırdık. Onun da ayrılmasına karşı değiliz. Yurt dışına transfer olma isteğinin önünde durmuyoruz. Sadece bu kulüp, St. Etienne olmayacak” ifadelerini kullandı.

Site: https://fashionbetgirisadresi.com/
nüfus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi