Kudüs'te kar! Mescid-i Aksa beyaza büründü!

Kudüs'te kar! Mescid-i Aksa beyaza büründü!
Kudüs'te kar! Mescid-i Aksa beyaza büründü! LM
Bu içerik 1733 kez okundu.

Üç semavi din tarafından kutsal kabul edilen Kudüs'e mevsimin ilk karı yağdı. Öğleden sonra etkili olmaya başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde Kudüs'ü beyaza bürüdü.

Kudüslüler, mevsimin ilk karının heyecanıyla geç saatlerde sokaklara döküldü. Mescid-i Aksa'nın da içinde yer aldığı Kudüs'ün Eski Kent bölgesinin Şam Kapısı önünde toplanan halk kar topu oynayarak eğlendi.

Bazı çocuklarsa Mescidi Aksa yerleşkesi içerisinde bulunan Kubbetüssahra'nın önünde kardan adam yaptı. Kent sakinleri, Şam Kapısı'nda Kudüs'e düşen mevsimin ilk karının tadını çıkarırken, bazıları fotoğraf çekti.

İşgal altındaki Doğu Kudüs'te Mescid-i Aksa'ya yakın mesafedeki Zeytin Dağı'nda ve Batış Şeria'da da benzer manzaralar vardı. 630 metre rakıma sahip Kudüs'te en son kar Ocak 2019'da yağmıştı. Ayrıca kar yağışı, Suriye, Lübnan, Ürdün, İsrail ve Batı Şeria'nın bazı kısımları da dahil olmak üzere bölgede yıllardır yağmayan alanları da beyaza bürüdü.

kudüs
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BUGÜN İTİBARİYLE YUNANİSTAN, TÜRKLERE KAPILARINI AÇTI
BUGÜN İTİBARİYLE YUNANİSTAN, TÜRKLERE KAPILARINI AÇTI
Evia -Eğriboz Adası yanıyor!
Evia -Eğriboz Adası yanıyor!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi