Türkiye'ye gidiş - gelişlerde geçerli en güncel kurallar

Türkiye'ye gidiş - gelişlerde geçerli en güncel kurallar
Türkiye'ye gidiş - gelişlerde geçerli en güncel kurallar LM
Bu içerik 3117 kez okundu.

KIN.AL. Iskeçe Milletvekili Burhan Baran'ın sosyal medyada payşımı:

 

"Değerli soydaşlarım, maalesef sınır kapılarındaki uygulamalar hergün farklı bir hal almaktadır. Sizleri yanlış yönlendirmekten korktuğum için yeni kuralların uygulamaya geçmesini bekleyip sizleri bilgilendirmek istedim.
- Halihazırda Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Yunanistan'a girişlerine izin verilmemektedir.
- Avrupa Birliği ülkeleri tarafından tanınmış aşıların iki dozunuda yaptırmış ve üzerinden 14 gün geçmiş olan kişiler bunu belgeledikten sonra Yunanistana girişlerinde Test Zorunluluğu kaldırıldılmıştır.
- Eşi Yunanistan vatandaşı olanların Yunanistan'a girişlerine izin veriliyor.
- Yunanistan Konoloslukları vize vermeye başladı.
- Yunanistan'dan Türkiyeye gidecek ve dönecek olan kişilerin, ilgili bildirim formu (www.travel.gov.gr) ile doldurmaları zorunludur. Türkiye'den Yunanistan'a gelecek olanların, PCR Testi Negatif test sonucu sunmaları -VEYA- iki doz koronavirüs aşısı yaptırdıklarına dair İngilizce veya Yunanca belgeyi -VEYA- Covit 19 hastalığını geçirmiş olduklarına dair resmi makamlarca verilmiş belgeyi sunanların Test veya Aşı zorunluluğu yoktur.
Bu 3 belgeden birini Kipi Sınır kapısına ibraz etmeleri gerekmektedir. (Ancak Türkiyede Çin Halk Cumhuriyeti menşeli Sinovac aşısının iki dozunu yaptıran hemşehrilerimiz söz konusu aşının AB Ülkeleri tarafından henüz kabul görmemesi sebebi ile gümrük kapılarında sorun yaşayabilecekleri için PCR test sonucu ile gümrük kapısına müracaatları kendi menfaatlerine olacaktır.)
- Yunanistan vatandaşı ile evli olan ve halihazırda Yunanistan vizesi bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Yunanistan vatandaşı eşi ile seyahat etmek ve evliliğini Yunanistan makamlarınca verilen resmi evraklar (liksiarhiki praksi gamu yada pistopiitiko ikogenyakis katastasis)ile kanıtlayabilmek şartı ile Yunanistan'a girişlerine izin verilmektedir.
- Türkiye içerisinde bulunan Yunanistan Konsoloslukları, pandemi döneminde ara verdikleri standart vize işlemlerine başlamışlardır.
- Yunanistan'a girişlerde uygulanan karantina süreci yukarıda belirtilen şartları taşıyanlar için tamamen kaldırılmıştır."
KIN.AL. Iskeçe Milletvekili Burhan Baran Burhan Baran İpsala sınır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi