Ateşkesin ardından Gazze kayıplarını sayıyor

Ateşkesin ardından Gazze kayıplarını sayıyor
Ateşkesin ardından Gazze kayıplarını sayıyor LM
Bu içerik 604 kez okundu.

Kayıplar ve rakamlar aksini söylese de ateşkesin ardından cuma günü toplanan binlerce Filistinli, gelinen noktayı Hamas için net bir zafer olarak görüyor. İsrail ise en ufak bir saldırıda "yeni bir kuvvet seviyesi" ile cevap vereceğini duyuruyor.

Bugün El Aksa Camii'nde kılınan cuma namazı sonrasında Filistinli göstericilerle İsrail polisi arasında arbede çıktı, olaylarda en az 20 kişi yaralandı.

11 gün süren savaş geride çoğu Filistinli 200'ün üzerinde can kaybı bıraktı. İsrail'in hava saldırıları hali hazırda alt yapısı ve ekonomisi harap durumda olan Gazze şeridine daha da yıkım getirdi. Filistinliler ise İsrail'in demir kubbe savunma sistemini aşacak kadar çok sayıda roket atılabilmiş olmasını ve bazı hasarlar verilmesini İsrail'i ateşkese zorladığını düşünüyor.

İsrail Başbakanı Netanyahu yaptığı son açıklamada "Eğer Hamas gelecekte roketleri tolere edeceğimizi düşünüyorsa yanılıyor." diyerek uyarıda bulundu.

Ülkedeki şahin cephenin eleştirileri ile karşı karşıya kalan İsrail lideri, ülkesinin "cesur ve yeni şeyler yaptığını ve bunları da gereksiz maceralara sürüklenmeden yaptığını" söyledi. İsrail kuvvetlerinin, "İsrail'de minimum zayiatla Hamas'a maksimum hasar" vermiş olduğunu ekledi.

Netanyahu İsrail füzelerinin, 25 üst düzey komutan da dahil olmak üzere 200 militanı öldürdüğünü 100 kilometreden daha fazla tünele hasar verildiğini belirtti.

Gazze
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi