Suudi Arabistan'dan Yunan Genelkurmay Başkanına madalya

Suudi Arabistan'dan Yunan Genelkurmay Başkanına madalya
Suudi Arabistan'dan Yunan Genelkurmay Başkanına madalya LM
Bu içerik 638 kez okundu.

Suudi Arabistan Yunanistan Genelkurmay Başkanı Konstantinos Floros'u ağırladı.

ABD ile arasından su sızmayan Atina yönetiminin yeni hamlesi, hem savaş uçakları hem de Genelkurmay Başkanı Konstantinos Floros'u Suudi Arabistan'a göndermek oldu.

GENELKURMAY BAŞKANINA MADALYA

Resmi törenle karşılanan General Floros, Suudi mevkidaşı Fayyad Hamid el-Ruveyli ile bir araya geldi. Yunanistan Genelkurmay Başkanı'na madalya verildiğini gösteren görüntüler internet sitesinden yayınlandı.

Yunan Genelkurmay Başkanı'na Suudi Arabistan'dan madalya

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan açıklamada, görüşmede Doğu Akdeniz'deki gelişmelerin ele alındığı kaydedildi, Kral Abdülaziz I madalyasının sunulduğu aktarıldı.

2 AY ÖNCE DE TATBİKAT YAPMIŞLARDI

Suudi Arabistan, Mart ayında Türkiye karşıtı ittifakın merkez üssü haline gelen Girit'teki Suda Üssü'ne ilk kez F-15 savaş uçaklarını göndermiş ve taraflar Ege Denizi üzerinde tatbikat yapmıştı.

2 AY SONRA ŞİMDİ DE YUNAN JETLERİ SUUDİ ARABİSTAN'A TATBİKAT İÇİN GİTTİ

Yaklaşık iki ay sonra bu kez Yunan tarafının Orta Doğu'ya yaptığı çıkarma, yerel medyada "Atina ile Riyad'ın askeri ilişkilerinde yeni dönem" başlıklarıyla yer buldu.

Haberlere göre, dört Yunan F-16 jeti ilk kez Suudi Arabistan'daki Kral Faysal hava üssüne indi. Suudi Arabistan ise, ortak tatbikat için F-15'lerin yanı sıra Eurofighter ve Tornado savaş uçaklarını devreye soktu.

Ürdün sınırı yakınlarındaki Kral Faysal Hava Üssü'nden havalanan savaş uçaklarının fotoğraflarını, Suudi Arabistan Savunma Bakanlığı resmi sosyal medya hesaplarından defalarca paylaştı.

F-16'ların ilk kez Ege ve Akdeniz havzası dışında uçuş yaptığını aktaran Yunan medyası, Suudiler tarafından oldukça sıcak bir karşılama yapıldığını da yine haberlerinde kaydetti.

Suudi Arabistan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi