Silahlı saldırıya uğrayan gazeteci yaşamını yitirdi

Silahlı saldırıya uğrayan gazeteci yaşamını yitirdi
Silahlı saldırıya uğrayan gazeteci yaşamını yitirdi LM
Bu içerik 659 kez okundu.

Hollanda'da silahlı saldırıya uğrayan gazeteci Peter R. de Vries hayatını haybetti. Bir hafta önce Amsterdam'da silahlı saldırıya uğrayan gazeteci ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı.

De Vries'in çalıştığı RTL kanalından gazetecinin ölüm haberini duyuran yazılı açıklamada "Peter sonuna kadar savaştı ama bu savaşı kazanamadı. Sevdiği insanlar yanındayken hayatını kaybetti" denildi.

Ülkenin tanınmış araştırmacı gazetecilerinden de Vries'in, hem emniyet teşkilatında hem de yer altı dünyasında kaynakları bulunan uzman bir polis muhabiri ve televizyondaki suç dosyalarının işlendiği programlarda sıklıkla katılan bir yorumcu olduğu belirtiliyor.

De Vries 2018 yılındaki bir çalışmasıyla güncel haberler kategorisinde uluslararası Emmy Ödülü'ne layık görülmüştü. Gazeteci ödül aldığı çalışmada 2005 yılında Hollanda'ya bağlı Karayipler'deki Aruba adasındaki bir genç kızın kayboluşunu araştırıyordu.

Gazeteci RTL televizyonu stüdyosunda katıldığı programın ardından aracına doğru yürürken silahlı saldırıya uğramış, olayla ilgili üç şüpheli gözaltına alınmıştı.

Hollanda
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
Almanya’daki sel felaketinde ölü sayısı 133’e çıktı
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ ve BATI TRAKYA'da YAŞANANLAR!!!

sexy is definitely the properties with replica patek philippe rolex.

the particular geneva indicate has been qualified simply by best replica rolex.
richardmille available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.

wherewatches.com being successful tend to be very beautiful.

elegant style is the characteristics of swiss amazewatches.

Kartal Escort saç ekimi