ANAOKULDA MÜSLÜMAN ÇOCUKLARINA HRİSTİYANLIK AŞISI!!!
Abdülhalim Dede

ANAOKULDA MÜSLÜMAN ÇOCUKLARINA HRİSTİYANLIK AŞISI!!!

Bu içerik 2345 kez okundu.

Paskalya'da "perifora epitafiu" ile başlayan Hristiyanlık aşılaması, şimdi Noel yortusunda tamamı Müslüman çocuklardan oluşan ANA OKULU'nda DEVAM ediyor.
Ve kimsenin kılı kıpırdamıyor.
Şahin'de Perifora Epitafiu'nun yapılmasının ne anlama ve ne niyetle YAPILDIĞINI ANLAYAMAYACAK KİŞİLERCE YÖNETİLEN Batı Trakya Müslüman-Türk Azınlığı PLANLI ve PROGRAMLI bir şekilde Hristiyanlık propagandasının merkezinde bulunuyor.
Ve asıl amaç ASİMİLASYONDUR.
Bunun lamı cimi YOK.
Tek gerçek budur.

 

İskeçe'nin Mustafçova Belediyesine bağlı bir köyümüzde bulunan Devlet Ana Okulunda AGİOS VASİLİS kılığında biri(her halde Yunanlı anaokul öğretmeni),  4-5 yaşındaki Müslüman yavrularımıza hediyeler dağıtarak onların körpe dimağlarına müdahale edip Hristiyanlık aşılıyor.
İşte Şeytandan kaçarcasına Ana Okulların ÇİFT DİLLİ olmasına KARŞI ÇIKILMASININ SEBEBİ budur.
Okulda bir Müslüman öğretmen olsa bu olaya MÜSAADE ETMEYECEĞİ kesindir ve devletin arzuladığı asimilasyona karşı çııkmış olacaktır.

***


Azınlığımız, sorumluluklar ve sorumlular konusunda büyük bir BOŞLUK içerisinde bulunuyor.
Azınlığın kaderini ellerinde tuttuklarını iddia eden muhteremler, maalesef yalnız ve yalnız maaşlarını düşünmekte ve hiç bir taşın altına ellerini sokmamaktadırlar.
Hava atmaktan, gezmekten, çalım satmaktan ve böbürlenmekten zaman kalmadığı için asıl sorunlarla uğraşamıyorlar, maalesef.
Yaptıkları tek şey, rakip gibi gördükleri ve doğruları yüzlerine çarpanları gammazlamaktan ve  iftira etmekten öteye gitmiyor.

Bu olayları takip etmekle yükümlü olan Gümülcine'deki beyefendi de maalesef kendi küçük dünyasında günlerini tamamlamaya çalışıyor ve hiç ilgilenmiyor.
Ortalık tamamen BOŞ.
Allah sonumuzu hayırlı etsin. 
 
 
 
 
 
 
DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atina ve İskeçe'de Gazze saldırıları için protesto.
Atina ve İskeçe'de Gazze saldırıları için protesto.
Yunanistan normalleşiyor, kapılarını turistlere açtı!
Yunanistan normalleşiyor, kapılarını turistlere açtı!