60 AZINLIK OKULU KAPANDI!!! DUYAN VAR MI?
Abdülhalim Dede

60 AZINLIK OKULU KAPANDI!!! DUYAN VAR MI?

Bu içerik 2357 kez okundu.

Son 5 sene içerisinde tamı tamamına yazı ile ALTMIŞ, rakamla 60 azınlık Türk ilkokulu KAPATILDI devlet tarafından Batı Trakya'da.

Duyan oldu mu?

Öğrenen oldu mu?

Tepki koyan oldu mu?

Protesto eden oldu mu?

Bu durumu Azınlık Belediye meclisinde gündemine getiren var mı?

Bu korkunç olayı Eyalet Meclisine taşıyan eyalet meclis üyeleri var mı?

İnsanlara cenneti ve Allah'ı pazarlayarak günlerine gün katan ve yan yatıp göbek şişiren din tüccarlarından bu "günahı" işleyenleri cehennemle tehdit eden var mı?

Azınlığın yegane partisinin 60 okul için yazılmış 60 kelimelik bir kınaması var mı?

Türkiye'deki darbeden sonra Dedeağaç'a kaçan 8 Darbeci için Dedeağaç havaalanında protesto gösterisi yapan, pankartlar açan büyük soytarı "mücahitler"inin kapatılan 60 okul için kanapelerinden kalkıp GTGB lokaline kadar bir eylem yaptıklarını duyan var mı?

Azınlığımızın tek karar mercii olduğunu utanmadan telaffuz eden DK'nun başkanı, dedikodu yapmaktan, önüne geleni gammazlamaktan, bütün azınlığın zati alilerine biat etmesini talep eden, biat etmeyenleri analarından emdikleri sütü haram kılan ve resmen terör estiren Ahmet Mete'nin kapatılan 60 okul için iki çift söz söylediğini duydunuz mu?

Sizlerin ne düşündüğünü bilmiyorum, ancak ben bu tepkisizliği, YUNAN DEVLETİNE VE AMALİNE HİZMET OLARAK DEĞERLENDİRİYORUM.

Nedendir, niçindir bilmiyorum, ilgililer ve yetkililer araştırıp soruştursun ve öğrensin, Son 5 sene içerisinde Yunan Devlet ilkokullarında okuyan azınlık çocuklarının sayısı... yazı ile ÜÇBİNBEŞYÜZÜ rakamla 3.500'ü AŞMIŞ!!!

GAZANIZ MÜBAREK OLSUN EFENDİM.

Not:

Çıka çıka İnhanlı Belediyesinin Yunanlı başkanı MİHOĞLU çıktı ve İskeçe'nin Zeynelli Azınlık Türk ilkokulunun kapatılmasını Belediye Meclis kararıyla PROTESTO etti ve kararın geri çekilmesini talep etti.

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'ye gidiş - gelişlerde geçerli son durum nedir?
Türkiye'ye gidiş - gelişlerde geçerli son durum nedir?
Τα μέτρα του lockdown χαλαρώνουν, αλλά το 300αρι πρόστιμο παραμένει
Τα μέτρα του lockdown χαλαρώνουν, αλλά το 300αρι πρόστιμο παραμένει