SYRİZA -MEMET- MEBUS ADAYLARINA AÇIK VE NET ÜÇ SORU...
Abdülhalim Dede

SYRİZA -MEMET- MEBUS ADAYLARINA AÇIK VE NET ÜÇ SORU...

Bu içerik 3380 kez okundu.

Bundan önceki seçimlerde AZINLIĞIN mutlak çoğunluğunun OYlarıyla SYRİZA'dan mebus seçilen Hüseyin Zeybek, Mustafa Mustafa ve Ayhan Karayusuf, milletvekillikleri döneminde neredeyse hiçbir zaman AZINLIK MİLLETVEKİLLERİ olduklarını BEYAN  E T M E D İ L E R !

Söyledikleri BİZ HERKESİN MEBUSUYUZ.

HERKESİN MEBUSU OLMAK, KENDİLERİNİ MECLİSE OYLARIYLA GÖNDEREN MÜSLÜMAN-TÜRK AZINLIK MENSUPLARININ TEMSİLCİLERİ OLDUKLARINI BEYAN ETMELERİNE HİÇBİR ENGEL TEŞKİL ETMİYORDU.

AMA ONLAR, BUNU BEYAN ETMEKTEN KAÇINDILAR.

YANLIŞ ANLAMAYIN SAKIN... AZINLIK İNSANININ KARŞISINA ÇIKTIKLARINDA SENDEN BENDEN DAHA AZINLIKÇI GEÇİNDİLER...

AMA ATİNA'LARDA... RESMİ YERLERDE... HEP PARTİ ELEMANI SYRİZA'CI VE SYRİZA'NIN MEBUSLARI OLDUKLARINI SÖYLEDİLER.

7 Temmuz seçimleri için SYRİZA'dan aday olan ve isimleri "memet" olan üç adaya ÜÇ soru sorunuz köylerinize-kahvehanelere geldiklerinde:

1- SEÇİLDİKLERİ TAKDİRDE, MECLİSTE VE HERYERDE ÖNCELİKLE AZINLIK TEMSİLCİSİ MEBUSU OLDUKLARINI SÖYLEYECEK MİSİNİZ, YOKSA BU GÜNE KADAR YAPTIĞINIZ GİBİ İNKAR MI EDECEKSİNİZ?

2- SYRİZA HÜKÜMETİ HRİSTİYAN KLİSESİNE BİR ZANGOÇ TAYİN EDEMEZKEN, HANGİ AKLA HİZMET EDEREK SİZİN OYLARINIZLA LOZAN ANDLAŞMASINA TAMAMEN AYKIRI BİR ŞEKİLDE, AZINLIĞIMIZIN TEK RESMİ KURUMU OLAN MÜFTÜLÜKLERİMİZİ  EĞİTİM BAKANLIĞININ BÖLGESEL DEVLET DAİRESİ YAPTI? MÜFTÜLÜKTE YUNANCA KONUŞMAYI MECBUR ETTİ? RUHUNUZ  VE VİCDANINIZ HİÇ SIZLAMADI MI?

3- LOZAN ANDLAŞMASINA TAMAMEN AYKIRI BİR ŞEKİLDE 70 CİVARINDA AZINLIK İLKOKULUNUN KAPATILMASINA HANGİ AKIL VE HANGİ MANTIKLA RİZA GÖSTERDİNİZ? ÖZEL OLAN, İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKUL-LİSESİNİN BİR GECEDE DEVLETLEŞTİRİLMESİNİ NASIL HAZMETTİNİZ? YUNANİSTAN AFRİKALI AŞİRET DEVLETİ MİDİR? SİZLER DE KABİLE REİSİNİN EVLARI OLDUĞUNUZDAN MI SES ÇIKARMADINIZ?

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atina ve İskeçe'de Gazze saldırıları için protesto.
Atina ve İskeçe'de Gazze saldırıları için protesto.
Yunanistan normalleşiyor, kapılarını turistlere açtı!
Yunanistan normalleşiyor, kapılarını turistlere açtı!