Türkiye
Giriş Tarihi : 09-09-2023 12:59

Hasta Yatağı Kiralama Şartları

Hasta yatağı kiralama hizmetlerinden yararlanmak için bazı koşullar yer almaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Şartları

Hasta yatağı kiralama hizmetlerinden yararlanmak için bazı koşullar yer almaktadır. Bununla beraber konu oldukça geniş bir yapıya sahip olduğu için bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız iletişime geçerek bilgi almanız en doğru olandır.

Hasta yatağı kiralama süreci ilk adımdan son adımına kadar titizlikle yürütülmektedir. İlk olarak departman ile iletişime geçtiğinizde, hasta yatağının kurulum yapılacak yer bilgisini paylaşmanız ve gerekli bilgileri sağlamanız gerekmektedir.

Ardından teknik servis ekibi belirtilen adrese gelir ve hasta karyolasının montajını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Hasta karyolası kiralama sözleşmesi, sizin sağladığınız bilgiler doğrultusunda hazırlanır ve tarafınıza sunulur. Sözleşme incelendikten sonra onaylanır. Genellikle kira sözleşmeleri, varsayılan olarak 1 aylık periyotlarla düzenlenir.

Hasta tedavisi tamamlandığında ve sağlığına kavuştuğunda, talep etmeniz halinde, teknik servis ekipleri tarafından hasta karyolası evden teslim alınır ve süreç bu şekilde sona erer. Hasta yatağının kiralama ve montajı gibi aşamalarda, hasta yakınlarından herhangi bir çaba beklenmez. Marmara Medikal olarak size sunduğumuz hasta yatağı kiralama hizmetlerinden bu sayede, kolay bir şekilde yararlanmanız mümkündür.

Hasta Yatağı Kiralama Esnasında Hangi Modelleri Kullanabilirsiniz?

Firmamız her hastanın kendi gereksinimlerine en uygun çözümü bulabilmesi için birbirinden farklı modeller sunmaktadır. Örnek olarak Marcare Serisi Marmara 3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası Alüminyum Korkuluklu onlardan bir tanesidir.

Bu hasta yatağı modeli, alüminyum korkuluklarının yanı sıra asansör sistemine sahip 3 farklı motor ile donatılmıştır. Yatak bölgesi anti-dekübit özelliği taşıyan lazer kesimli ortopedik yatak şiltesi ile tasarlanmıştır. Aynı zamanda 150 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahip olan bu karyola, tüm mekanik bağlantı noktalarında bilgisayar destekli CNC teknolojilerine sahiptir.

Bununla beraber hasta yatağı kiralama hizmetleri esnasında farklı modellerden faydalanmak da mümkündür. Marcare Serisi Marmara Çift Motor Sistemli Abs Tipi Hasta Karyolası de seçeneklerimizden bir tanesidir.

ABS korkuluklarla donatılmış olan bu hasta karyolası, tahmini 150 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahip bir yapıya sahiptir. Bu modeldeki başlık ve yan korkuluklar, sağlık ve hijyen standartlarını karşılayan ABS anti-bakteriyel malzeme kullanılarak üretilmiştir. Aynı zamanda dört yan parçadaki ABS korkuluklar, hava amortisörlü özelliklere sahiptir.

Bu gibi örneklerin yanı sıra farklı seçeneklerimiz de vardır. Bunların her biri hastalarınızın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özel imal edilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralamanın Faydaları Neler?

Hasta yatağı kiralama, hasta konforu ve bakımının en üst düzeyde sağlanması amacıyla özel olarak tasarlanmış çözümler sunar. Bu yataklar ayarlanabilir baş ve ayak bölgeleri ile entegre kontrolleri sayesinde hem hastanın rahatlığını artırır hem de bakıcıların işlerini kolaylaştırır. Kiralama seçeneği, geçici ihtiyaç durumları için ekonomik ve esnek bir alternatif oluşturur.

Uzun vadeli taahhütler veya satın alma zorunluluğu olmadan gereken konforu ve bakımı sağlar. Ayrıca kiralık hasta yatakları kompakt tasarımları ile depolama kolaylığı sunar, bu da sınırlı alanı olan kişilere uygun bir seçenek sunar.

Hasta yatakları genel anlamda çeşitli özelliklerle hastaların maksimum konfor ve bakımını sağlamak amacıyla özenle tasarlanmıştır. Ayarlanabilir yapıları, hastaların ihtiyaçlarına uygun pozisyonlarda kullanımını mümkün kılar. Güvenlik rayları ve kilitli tekerlekler, hem hastanın hem de bakıcıların güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca yıkanabilir şilteler ve örtüler, temiz ve hijyenik bir ortam sunar.

Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları

Kiralık hasta yatağı fiyatları, uzun dönemli yatak bağımlılığı durumlarında hastalar için ekonomik bir alternatif sunar. Kiralama ücretleri çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Bu bakımdan fiyatlar hastadan hastaya göre farklılık göstermektedir. Genel anlamda bahsedilecek olduğunda,

  • Kiralama süresi
  • Yatak modeli
  • Motor sayısı
  • Yatağın sahip olduğu özellikler önemli etkenler arasındadır.

Bununla beraber Marmara Medikal olarak firmamız, hasta yatağına ihtiyacı olanlar için kalite ve avantajlı özelliklerden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir. Size özel uygun fiyatlarımızı öğrenmek ve hastanız için en iyi çözümü bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LMLM

LM