Batı Trakya
Giriş Tarihi : 28-08-2022 00:06

İskeçe’de saldırıya uğrayan Türk çocuğu hastaneden taburcu edildi

İskeçe’de dün akşam (26 Ağustos Cuma) bir grup tarafından saldırıya uğrayan Türk çocuğu O. T. hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

İskeçe’de saldırıya uğrayan Türk çocuğu hastaneden taburcu edildi

İskeçe’de dün akşam (26 Ağustos Cuma) bir grup tarafından saldırıya uğrayan Türk çocuğu O. T. Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Azınlık basınına konuşan gencin ailesi, konuyu yargıya taşıyacaklarını ve saldırganlar hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

O.T. isimli genç dün akşam yaklaşık 20 kişilik bir grup tarafından saldırıya uğramış ve vücudunun birçok bölgesine darbe almıştı. Olayın ardından hastaneye kaldırılan O.T. yapılan tetkiklerin ardından taburcu edildi.

Genç O.T.’nin ailesi, olay yaşandıktan sonra emniyete giderek ifade verdiklerini ve çocuklarına yönelik olarak “Pis Türk, sizleri öldüreceğiz” gibi sözlerin kullanıldığını ifadelerinde yer verdiklerini belirtti.

O.T.’nin başına aldığı darbelerden dolayı özellikle gözlerinde morluk ve şişkinlik olduğu ancak olağanüstü bir durum olmaması sebebiyle tedavisi yapıldıktan sonra hastaneden taburcu edildiği belirtildi.

Konu ile ilgili polis soruşturmasının devam ettiği kaydedildi.

AdminAdmin